Site Ekle
EĞİTİM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Prof Dr. Orhan Dikmen Araştırma Ödülü Verilecek

 

 

Prof Dr. Orhan Dikmen Araştırma Ödülü Sahiplerini bekliyor. Prof. Dr. M. Orhan Dikmen 2014 yılı yarışma başvuruları başladı.

İktisadi Araştırmalar Vakfı üniversitelerde gerçekleştirilen doktora ve master tez çalışmalarının unutulup kaybolmalarını önlemek, genç beyinleri ödüllendirmek ve yaşamlarına yeni bir başarı referansı eklemek için “İktisadi Araştırmalar Vakfı Ünal Aysal Ödülü” tez değerlendirme yarışması ve bilimsel araştırma yapacak kişileri teşvik etmek yeni ve özgün çalışmaları ödüllendirmek amacıyla da “Prof. Dr. M. Orhan Dikmen Araştırma Ödülü” yarışması düzenlenecek. Bu yıl 10.su düzenlenen İktisadi Araştırmalar Vakfı Ünal Asyal Ödülü Yarışması başvuruları başladı.

 

Yenilikçi Girişimciliğin, Ekonomik kalkınma üzerindeki etkileri Türkiye örneği konusunda hazırlanan tezler Jüri Üyelerinin karşısına çıkacak. Jüri Başkanı Prof Dr Ahmet İncekara, Üyeleri ise, Prof Dr Yusuf Tuna, Prof Dr Sudi Apak, Prof Dr Metin Ercan olacak.  Birinciye 12.500 TL, İkinciye 5.000 TL, üçüncüye 2.500 TL ödül verilecek. Ödülü Kırşehir’e bekliyoruz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ferhat Dellal Tevhid-i Tedrisat kanunu kutladı
Eğitim İş Kırşehir şube Başkanı Ferhat Dellal Tevhid-i Tedrisat kanunu kutladı.

Haberi Oku