Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız
 15 Temmuz 2016 gecesi vatanın birliğine saldırarak milletin iradesini ortadan kaldırma teşebbüsüne karşı destansı bir direnişle tarih yazan milletimiz hainlere en büyük darbeyi indirdi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla  inanç ,cesaret  ve adanmışlığın en büyük örneğini ortaya koyarak darbe girişimine geçit vermeyen milletimizin o kutlu direnişi tarihe büyük bir kahramanlık olarak geçti. Türkiye üzerine oynanan büyük oyunu ferasetle gören milletimiz Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde meydanlara indi.

15 Temmuz 2016 gecesi dünya tarihinin en büyük ihanetlerine uğrayan necip milletimiz dakikalar içerisinde kenetlenerek darbe girişimine tek yürek oldu. Milletin üzerine açılan yaylım ateşleri, tanklar, helikopterler, jetler kahraman yürekleri sindiremedi. Göğsümüzdeki iman ile dünyaya destanîmizi bir kez daha kanıtladık. Allah bu millete bir daha 15 temmuzu yaşatmasın. O gece vatan düşmesin bayrak inmesin ezan susmasın  diye toprağa düşen şehitlerimize minnettarız. 15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku