Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
31 Mart Seçimlerinde Kaman Necati Başkan diyecek
 Yerel yönetimlerin belirleneceği 31 Mart seçimlerine sadece saatler kaldı. Kaman ilçesinde ise, Ak Parti ilçe başkanlığı başkan adayı Necati Çolak’ın çalışmaları hız kesmeden sürüyor.
‘’Gayemiz Allah’ın Rızası, Milletimizin hayır duasıdır. Bu anlayış ve sorumluluk ile bir an bile durmadan, yorulmadan, ben değil biz duygusuyla, kimseyi ötekileştirmeden, parti ve yaşam tarzına, ideolojik tercihlere bakmaksızın, tevazu, samimiyet, gayret ile bütün gönüllere girme mücadelesi vereceğimizi ilan etmek istiyorum.’’ şeklinde konuşan Çolak, Kamanlıların desteğini almaya devam ediyor.
Seçimlere kısa bir süre kalmasıyla birlikte Kaman halkı için yapacağı projelerini de onlarla paylaşıyor.
Çolak, ‘’İlçemiz genelinde seracılık faaliyetleri belediyemiz ve hükümetimizce desteklenip, belediyemiz bünyesinde, süs bitkileri, ceviz, sebze ve meyve seraları yapılacak ve bu sayede hem belediye bünyesine ek gelir hem de çalışanlar ve çiftçilerimiz için istihdam sağlanmış olacaktır.’’ diyerek sözlerine devam etti. ‘’Yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonları ile gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp, ülkesine faydalı ve donanımlı birer birey olarak yetiştirilmesine ön ayak olacağız.’’
Önce millet diyerek Kaman için gece gündüz demeden çalışan Çolak, Kamanlıların da olurunu kazanmış durumda.
Bizler de Kırşehir Televizyonu ve Posta Gazetesi ailesi olarak bu kutlu yolda Necati Çolak’a başarılar diliyoruz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku