Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
41 Vizyon Proje ile Kırşehir'in çehresi değişecek
 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ustalık dönemim dediği 3’üncü dönem belediye başkanlığı adaylığı için proje tanıtımlarını yaptı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ustalık dönemim dediği 3'üncü dönem belediye başkanlığı adaylığı için proje tanıtımlarını yaptı.


Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Kırşehirlilerin katılımları ile gerçekleşen proje tanıtım toplantısında yeni dönemin seçim müziği de Kırşehirlilere canlı söylemle tanıtıldı.
 

Haydi Kırşehir’im Haydi

Memleket zamanı şimdi

Yüceltmek için bu şehri

Bir daha Yaşar Bahçeci

Bir daha Başkan Bahçeci 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, proje tanıtım toplantısına eşi Zerrin Bahçeci ile birlikte geldi. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinin girişinde Belediye Başkan Yardımcıları Kırşehirlileri karşıladı. Salonun tamamı ile dolmasının ardından kurulmuş olan ikinci platformla da Kırşehirliler salon dışından da proje tanıtımlarını izledi.


Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda projelerin lansmanı Kırşehirlilere görsel olarak izlettirildi. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'nin 2009 yılında görev aldığı günden 2019 yılına kadar ki geçen süreçte Kırşehir'de yaşanan değişimler katılımcılara izlettirildi. Coşkulu kalabalığın sloganları ile sürekli kesilen tanıtım toplantısında Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, uzun süre sahnede halkı selamladı.


Projelerini görsellerini de izlettirerek anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “BİZ SİYASETTE 10 YILDA 830 MİLYON LİRA YATIRIM YAPTIK. PROJELERİMİZİN 40'ININ 27'SİNİ HAYATA GEÇİRDİK. 10 YILDA 100'E YAKIN PROJEYİ KIRŞEHİR'DE HAYATA GEÇİRDİK.”DEDİ.Kırşehir'i yeniden imar ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, “Yeni projelerimizi hayata geçirmek için yeniden tek yumruk olalım. Bunu yaparken de siyaset değil vizyonerlik yönümüzü gösterelim. Proje üretip, vizyoner kimlikle iktidarın da yardımı ile mücadele edecek. Kırşehir halkının emanetini aldık. Hizmet etmenin partisi olmaz. Kırşehir'in geleceği için üretilenler olur. Sevgi ve hoşgörüye dayılı bir yönetim anlayışı ile dedikodu üretmeden üretim yapalım. Kaliteli kişiler vizyon konuşur. Bizlerde yaptığımız projeleri sizlerin desteği ile hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızda özel hayatımız dahil her şeyden fedakarlık yaptık. Başarıya hep birlikte imza attık. Ustalık dönemimizde de hep birlikte yeni projelerimizi hayata geçireceğiz.


TÜRKİYE'NİN EN KOLAY ULAŞILABİLİR BELEDİYE BAŞKANI OLDUM
 

Seçilmiş ve atanmış her kişi ile Kırşehir'in geleceği için önceden yaptığımız gibi yine çalışarak başarı yolunda yeni ivme yakalayacağız. Dedikodulardan değil gerçeklerden hareketle şehri değiştirdik. Şimdi de aynı yolda daha başarılı çalışmalar yapacağız. Seçim geldi diye çalışmalar yapmıyoruz. Türkiye'nin en kolay ulaşılabilir Belediye Başkanı oldum. Hayata geçen her eserde de birlikte hareket ettik. Ortak akılla hareket ederek çalıştım. Hep birlikte hareket ederek kazanımları Kırşehir için hayata geçirdik. Bu süreç benim şahsi meselem asla değil. Gençlik dönemlerimi Kırşehir için harcadım. Helali hoş olsun. Kırşehir'in temsil noktasında herhangi bir sorunumuz söz konusu değil. Ortaya koyduğumuz projelerimiz de ortada. Kırşehir, bizler için herkesin menfaatinden daha önemli, görüşü ne olursa olsun herkesin Kırşehir için birlikte olması ve ortak hareket etmesi gerekir.”diye konuştu. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde seçimin galibi olursa 3 dönem üst üste seçilerek Kırşehir'de seçilen tek başkan olarak rekor kıracak. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku