Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ak Parti Kırşehir Teşkilatı Tarafından İftar yemeği verildi.
 Ak Parti Kırşehir Teşkilatı Tarafından İftar yemeği verildi. Terme Otel Havuzbaşında verilen yemeğe, Milletvekilimiz Mustafa Kendirli, İl Başkanı Muzaffer Aslan, Başkanımız Yaşar Bahçeci, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Çiçekdağ Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Boztepe Belediye eski Başkanı Ramazan Aydın, Özbağ Belediye eski Başkanı Nazmi Ay, Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akkuş, Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetimi ile  çok sayıda partili katıldı.

 Yemek Öncesi konuşma yapan İl Başkanı Muzaffer Aslan, Yüce rabbim tuttuğumuz oruçları namazları kabul buyurur inşallah. Bu günlerde ağır şartlarda, bombaların altında kan ile göz yaşı ile iftarını eda eden, sahurunu yapan Müslüman Kardeşlerimizin rabbim yardımcısı olsun. Sevgili kardeşlerim sizler 2002 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürüyen, hedefinden sapmayan dava arkadaşlarımızsınız. Bir an bile ayrılmayarak Reisimizin yanında olduk. Şükürler olsun ki bugüne böyle geldik. Rabbim Birliğimizi dirliğimizi hiç bozmasın. Dedi. İstanbul seçimleri için Ak Parti Adayı Sayın Binali Yıldırım’a destek istedi.

 Milletvekili Mustafa Kendirli ise konuşasın da, Mübarek Ramazanın son günlerini yaşıyoruz İnşallah Ramazan bayramının 1. gününü de inşallah yine birlikte idrak edeceğiz. Rabbim Oruçlarımızı kabul etsin. Bombaların altında oruç açan kardeşlerimizin rabbim yardımcısı olsun. 31 Martta bir yerel seçim geçirdik. Milletimizin takdiri bu oldu. 3 Büyük ilçelerimizi de çok şükür kazandık. Kamu yatırımı noktasında Kırşehir ve İlçelerimiz için ne gerekiyorsa yapacağız Allahın izni ile.17 yılıdır milletimiz bize güvendi. Biz gece gündüz hizmet eden bir siyasi yapıyız. Şehrimize bir tuğla koymak adına uğraşlarımız devam ediyor edecekte. Buradan hepinize sesleniyorum. 23 Haziran’da İstanbul’da seçimler yeniden yapılacak. Sizler İstanbulda ne kadar tanıdığınız varsa birlik ve beraberlik içinde Adayımız Sayın Binali Yıldırım için destek toplayalım ifadelerini kullandı. Ardından yemeğe geçildi.
Ak parti’de Bayramlaşma Bayramın 1. Günü 13.30’da yapılacak. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Hacı Ömer Seyfi Kırşehir'e hizmet için burdayız
Ziyarette Hacı Ömer Seyfi ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Diğer yandan AK Parti il genel...

Haberi Oku