Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ampute Futbol Milli Takımı İlimizdeydi
 Ampute Futbol Milli Takımımız, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince yürütülen 'Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz' projesi kapsamında ilimize geldi.

Kırşehir Şehit Aileleri Derneğinin ardından Kırşehir Valiliğini ziyaret eden Ampute Futbol Milli Takımı, İbrahim Akın ile görüşerek sohbet ettiler.

Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, elde ettikleri başarılarla halkımızın gönlünde taht kuran Ampute Futbol Milli Takımımızın gençlerimize ve toplumumuza örnek olduklarını söyledi.

Ampute Futbol Milli Takımımızın başarılarıyla gurur duyduklarını belirten İbrahim Akın, “Sizler fiziki engellerin hedefe giden yolda çok da önemli olmadığını gösterdiniz. Engelin, başarının önünde bir engel olmadığını verdiğiniz mücadele ile tüm dünyaya ispatladınız. Başarının tesadüf olmadığını azminizle göstererek yol açtınız, öncü oldunuz. Avrupa şampiyonu, gururumuz Ampute Milli Takımımızı ilimizde görmekten dolayı mutluluk duyuyor ve kendilerinden yeni başarılar bekliyoruz. Şehit Aileleri Derneğine ve sosyal sorumluluk kapsamında projeye destek veren Malul Gaziler Derneği ile Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

 Ampute Futbol Milli Takımı, ilimizdeki bazı kültürel eserleri gezdikten sonra Ahi Stadyumunda il protokolü ile yaptığı özel bir maçın ardından ilimizden ayrıldı. 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku