Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Arslan vekilim KTV’den size mesaj var.
 Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan yüreği kocaman adam. Çalışkan temiz dürüst siyasetçinin işte adı. Kırşehir Televizyonu Haber ekibi Milletvekilimize teşekkürlerini iletiyor. Geçtiğimiz Ramazan Bayramında ekibimiz pes artık dedi. Milletvekilimiz yaptığı konuşmayla ekibimizi adeta mest etti. Hareketi ve duruşuyla yıllar sonra da Bu Kırşehir’den efsane bir vekil Mikail Arslan geçti denilecek.Yaptığı yatırımlarla Kırşehir’i Kırşehir yapan bir adam vardı denilecek. Çocuklara ilerde Kırşehir’in efsane vekili Mikail Arslan anlatılacak.

 

Arslan vekilim şimdi de Kırşehir’de bayramları Mekke ve Medine tadında yapmaya hazırlanıyor. Mekke i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’de olduğu gibi Bayram namazında ikramlar yapıp Bayramı Bayram tadında kutlamayı Vali Şentürk’ten istedi. Artık Bayramları Ahi Evran külliyesinde bayram tadında kutlayacağız. Ahi Evran’a yakışır bir bayram sabahı olacak. Mikail Aslan katıldığı Bayram namazını protokol ile en önde değil Halkın arasına katılarak kıldı. Emin olun vekilim tüm ekibimiz size hayran kaldı. O yorgunluğunuza rağmen her zaman olduğu gibi ekibimizin sorularını cevapladı. Bayram mesajında bile müjde verenvekilimiz, KTV Ekibi size teşekkürü bir borç bilir. 

YORUMSUZ BİZ ARTIK DİYECEK SÖZ BULAMIYORUZ BÖYLE BİR VEKİLİMİZ VAR  ŞÜKÜRLER OLSUN

Tüm Kırşehir halkının desteğini alan Mikail Arslan şimdi de Abdal şöleni için kolları sıvadı. İşte Vekilimizin Neşet Usta ve bıraktığı mirası, Kültürümüz Abdallarımızı artık Dünyaya duyurmaya hazırlanıyor. İşte Neşet Ertaş sevdası. Bıraktığı mirasa böyle sahip çıkılır.

 

Vekilim Merkezden Kaman’a Boztepe’ye Çiçekdağ’dan Akpınar’a Akçakent’ten Mucur’a ve Özbağ’a emin olun hepsi sizin tam yanınızda. Kırşehir halkı sizden razı bizde sizden razıyız. Dileriz Allah’ta sizden razı olur.

 

Kırşehir için gece gündüz koşturan bu adamın yanında olunmaz mı? Yatırımların hepsinin altında imzanız var. Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin. Rabbim kaza bela vermesin. Ayağınıza taş değmesin inşallah. Yüreği kocaman adam. Biz Posta ve KTV olarak size Kırşehir’in Arslanı, efsane vekili, adam gibi adam, Arslan vekilim demeyi uygun gördük çünkü biz Kırşehir’de efsane olmayı sizden öğrendik. Herkesin yerine koşturuyorsun ya daha ne diyelim. Helal olsun sonuna kadar.

 

Kültür’den yatırıma, Dinimizden insanlığa faydalı olacak her yatırımda sizin imzanız var. Vekilim Kırşehir sevdası ile çıktığınız bu yolda Rabbim yar ve yardımcınız olsun KTV VE POSTA OLARAK HER ZAMAN YANINDAYIZ SONUNA KADAR ÖLÜMÜNE DESTEĞİMİZ SİZİNLE…

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ismet sevinc Karagullu 2 yıl önce

Sayin Mikail Aslan'in basarilarinin devamini diliyorum. Proje milletvekili olarak bildigim milletvekilimizin bircok projeye imza aticagindan eminim.

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku