Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bağımlılıkla Mücadele İl Kurul Toplantısı Yapıldı
 Ülkemizin 81 ili ve ilçelerinde 08 Kasım 2018 tarih ve saat 09: 30 itibariyle eş zamanlı olarak düzenlenen Bağımlılık ile Mücadele İl Kurul Toplantısı, ilimizde de Vali  İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

 Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İbrahim Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Ramazan Yıldırım, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, ilgili kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 Uyuşturucu ile mücadelenin ülkemizin tamamına yönelik olarak ele alındığı algısını güçlendirmek amacıyla düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Sayın İbrahim Akın, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik önemli bir tehdit haline gelen bağımlılık yapan maddelerin toplumların en önemli sorunlarından birisi olduğunu, refah seviyesi daha da yüksek bir toplum yaratabilmek için, uyuşturucu başta olmak üzere bütün bağımlılık yapıcı maddelerle mücadelede kararlı olduklarını söyledi.

Toplantıda ilimizde son bir yıl içerisinde uyuşturucu ile mücadeleye yönelik yürütülen faaliyet ve çalışmalar ile alınan önlemlerin değerlendirildiği ve yapılacak çalışmalar için eylem planları oluşturulacağını belirten İbrahim Akın, “Devletimiz, gençlerimizin en büyük belası olan uyuşturucu ile mücadelesini azim ve kararlılıkla sürdürmektedir. Bizler de bağımlılıkla mücadelede üstümüze düşen görevleri en iyi şekilde yaparak, ilimizde uyuşturucu başta olmak üzere gençlerimizi zehirleyen, sağlıklarını tehdit eden bağımlılık yapan bütün maddelerle mücadeleye aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

Toplantı, bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirler konusunda Vali Akın ve ilgili kurum amirleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi   

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku