Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy İlimizdeydi
 İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, ilimize gelerek bir takım toplantılara katıldı ve ziyaretlerde bulundu.

Programına Valiliği ziyaret ederek başlayan Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, ilk olarak Vali İbrahim Akın ile görüştü.

Valilik ziyareti sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Mehmet Ersoy, Kırşehir’e Bakanlığın hizmetlerinin kaliteli, hızlı, verimli sunulması ve vatandaş memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması amacıyla yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere geldiklerini söyledi.

Hedefler doğrultusunda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları ile “İzleme ve Değerlendirme Sistemi Projesi”nin (İZDES) uygulamaya başlandığını belirten Sayın Mehmet Ersoy, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışının Bakanlığımız taşra birimlerinin hizmet kapasitelerini ölçmek, merkez ve taşra birimleri arasındaki iletişimi geliştirmek, sahadaki görüş ve önerilerini doğru şekilde merkeze iletmek ve Valiliklerdeki iyi uygulama örneklerini paylaşmak üzere İZDES Projesi’ni başlattık.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Devleti temsil etmek, milletin gönlünü kazanmakla olur’ ifadesi doğrultusunda, Bakanlığımızca Valiliklerde başlattığımız Vatandaş Odaklı Hizmet Seferberliği kapsamında bugün Kırşehir’deyiz. Valilikte yapılacak toplantılarda, muhtarlarımız, oda başkanları, okul aile birlikleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelerek fikir alış-verişinde bulunacağız. Ayrıca, bu proje kapsamında emniyet, asayiş, 112, nüfus ve göç gibi hizmetlerden faydalanan vatandaşlarımızla da birebir görüşerecek hizmet kalitemizi ve vatandaşlarımızın memnuniyet düzeylerini ölçeceğiz.

Bu vesileyle, Ahiler diyarı Kırşehir’de bulunmaktan mutluluk duyduğumu ifade ediyor, İZDES Projesinin ikinci aşaması olan Vatandaş Odaklı Hizmet Seferberliği’nin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 İbrahim Akın da konuşmasında, İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy’u ilimizde ağırlamaktan duydukları memnuniyet ifade etti.

 Valilik binası içerisinde hizmet veren Açık Kapı birimini de inceleyerek çalışanlardan bilgiler alan İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy, Valilikteki programının ardından son şehidimiz Şehit Polis Memuru Buket Keleş’in ailesini ve daha sonrasında da Gazi Ünal Bulut’un evini ziyaret etti.

 Sayın Bakan Yardımcımıza ilimiz programında, İbrahim Akın’ın yanı sıra Korgeneral Salih Karataş, Emniyet Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İbrahim Hakkı Seyidioğulları, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Daire Başkanı Osman Beyazyıldız, AFAD Daire Başkanı İrfan Keskin, Göç İdaresi Daire Başkanı Harun Başıbüyük, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve il protokolü eşlik etti. 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku