Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Barbaros Dulkadiroğlu gece gündüz çalıştı
 Kırşehir ve Türkiye’de oldukça yoğun geçen Referandum süreci sona erdi. Referandum sonucunda Kırşehir Evet dedi. Bu kapsamda Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu Gecesini tabiri caizse gündüzüne kattı. İlçe ilçe, Köy köy, dolaşan Dulkadiroğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başını yere eğdirmeyecek şekilde bir çalışma sergiledi. Milletvekillerimizle, Partisi uğruna davası uğruna çalıştı.

Tüm Kırşehir’i kucaklayarak çalışan Dulkadiroğlu İl Özel idaresinde de kimseye ayrım gözetmeksizin tüm Meclis üyelerinin de takdirini toplamış durumda.

Barbaros Başkan, Hem Ak Parti Genel Merkezinde hem Kırşehir Ak Parti camiası için çalışarak Evet’e ciddi katkı sağlayan biri olarak adını yazdırdı.

 Dulkadiroğlu daha yolun başındayız. Sonuç çok güzel oldu. Ülkeme Kırşehir’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Dulkadiroğlu ayrıca bu süreçte kendisine destek veren Milletvekilleri Mikail Arslan’a, Salih Çetinkaya’ya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye, İl Başkanı Mustafa Kendirli’ye, Ak Parti teşkilatına ve  Tüm Kırşehir halkına da teşekkür etti.

Bizde Kırşehir Posta ve Kırşehir Televizyonu olarak yolun açık olsun dileklerimizde bulunuyoruz. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Mehmet Kasapoğlu, Kırşehir Belediyesi'ne ait...
Bakan Kasapoğlu, Yaşar Başkanımızı Türkiye’de ilk birkaç başkandan birisi arasına koyabiliriz

Haberi Oku