Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Başbakan Binali Yıldırım Müjdelerini Sadece Kırşehir Televizyonu Aracılığı ile Duyurdu
 Kırşehir 6.Olağan il kongresi için Kırşehir’e gelen Başbakan Binali Yıldırım. Kırşehir’e yılın en önemli en özel röportajını Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya’ya verdi.

Tarih’te bir ilki gerçekleştiren Kırşehir Televizyonu Yerel bir kanal olarak ilk defa Başbakanla bir röportaj gerçekleştirdi. Son 1 yılda Kırşehir’e 3 kez gelen ve Kırşehir hakkındaki izlenimlerinden bahseden, Başbakan Binali Yıldırım konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:’’Kırşehir ile ilgili izlenimiz gayet güzel ve olumlu. Kırşehir Türkiye’nin adeta ortalaması Türkiye’nin teminatı birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin teminatı olan bir şehrimiz. Ahi Evran Şehri ve Ahilik Kültürümüz hemde üstat Neşet Ertaş ve çok büyük düşünürlerin, şairlerin, sanatçıların yetiştiği ve yetiştirildiği aynı zamanda gelişmesini de her geçen yıl arttıran gayet güzel bir şehrimiz.’’şeklinde devam etti.

Kırşehir Türkiye’nin Birliğini ve Beraberliğini Savunan Bir Şehrimiz

Kırşehir’in Devleti ve milleti ile hiçbir sorununun olmadığını belirten Başbakan Yıldırım şu sözlere yer verdi:’’Hiçbir sıkıntısı olmayan Devleti ile Milleti ile hiçbir sorunu olmayan her zaman Türkiye’nin birliğini beraberliğini savunan bir şehrimiz. Buraya her gelişimizde hep hüsnükabul görüyoruz. Bugünde öyle önceki gelişimizde de öyle. Buradan huzur içerisinde toplantılarımızı yaparak tekrar Ankara’ya dönüyoruz. Kırşehir son 15 yılda her bakımda eğitimde ,tarımda hayvancılıkta,ulaşımda ciddi mesafeler kat etti. Üniversitesi var. Doğalgazı var. Yolları var. Sulama barajları, sağlık tesislerimiz belediyemiz genç dinamik çalışıyor. Bir müddet alt yapıda epeyce bir iş yaptı. Tabi o aralar toz toprak oldu millet sabırsızlandı ama bu kalıcı rahatlıklar için bu güzellikler, için geçici rahatsızlıklar olabilir. Ama şimdide pırıl pırıl , park yerleri ile güzel caddeleri ile her şeyi ile yapıyorlar. ‘’dedi.

Ulusal Kanal’a Çıkmaya Hazırlanan Kırşehir Televizyonuna Başbakan Binali Yıldırımdan Tam Destek

Başbakan Yıldırım, Ulusal kanala çıkmaya hazırlanan Kırşehir Televizyonu hakkında şunları dile getirdi:’’Kırşehir Televizyonu’nun bundan sonraki yayın hayatında başarılar diliyorum. Kırşehir’e hitap ediyordu. Artık Kırşehir’in sınırlarını da aşıyor. ‘’şeklinde devam etti.

Kırşehir Televizyonu Bütün Türkiye’ye Hitap Edecek.

Başbakan Yıldırım, Kırşehir Televizyonu’nun artık Kırşehir’e değil. Bütün Türkiye’ye hitap edeceğini söyledi. Başbakan Yıldırım şu konulara değindi:’’Bütün Türkiye’ye hitap edecek. Sizin yapacağınız en güzel şey Kırşehir’in tanıtımını en güzel şekilde yapmak. Kırşehirlilerin misafir severliliğini, geleneklerini,  göreneklerini . Kırşehir’in ihtiyaçlarını Türkiye’ye tanıtmak . Buraya yöneticilere yerel ve merkez yöneticilere’de, Kırşehir’e dikkat çekilmesini onların Kırşehir’e daha fazla ilgi göstermesini sağlayacak yayınlar yapmanızı bekliyoruz. İnşallah bu yönde güzel hizmetlere imzanızı atarsınız. Bu vesile ile 2018 yılının Kırşehirli vatandaşlarımıza Ahi Evran torunlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yeni yılda Ülkemize, milletimize sağlık, sıhhat esenlikler diliyorum. Bütün Kırşehirlilere sizin vasıtanız ile saygı ve salamlarımı iletiyorum. Cumhurbaşkanımızın selamlarınıda iletiyorum.’’diyerek konuşmasına son verdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku