Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal ediyoruz sonra gerçekleştiriyoruz
 Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Bahçeci, bu kez pazar esnafını ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi.Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşarak esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Bahçeci Pazar yerinde alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Başkan Bahçeci,” Pazar yerimizde esnaf kardeşlerimiz ve alışveriş yapan hemşerilerimizle sohbet ettik, çamurun içerisindeki pazardan şehrimize böyle güzel bir pazar kazandırdığımız için mutluyuz, sırada pazarın ısıtılması, sanırım çıtayı çok yükselttik.Fırsat buldukça esnaflarımızı ziyaret etmeye ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye çalışıyoruz. Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini hem de Kırşehir Belediyesi’nden beklentilerini öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz. Karşılıklı iletişim içinde olmaktan da mutluluk duyuyoruz. Bu ziyaretler esnasında, esnaflarımıza proje ve çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz.” dedi.

 Projeler üretirken hep Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda hareket ettiklerini belirten Başkan Bahçeci,” Biz hem Kırşehir’e yakışacak modern bir pazar yeri yaptık, hem de esnafın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde kapalı otoparklı modern pazar yerini yaptık. Her projemizde önce hayal ediyoruz. Sonra gerçekleştiriyoruz, uyguluyoruz. Biz adım attığımız her projede büyük bir inançla yola çıkıyoruz. İnandığımız her işte başarılı olduk. Ekibimizle birlikte inanarak Kırşehir’e hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.

 Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Bahçeci sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan Bahçeci’ye pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Pazar Esnafı, Başkan Bahçeci’nin kendilerini ziyaret etmesi ve Kırşehir’de yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku