Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Başkan Bahçeci’den Öğrencilere Yarı Yıl Tatili Şenliği Müjdesi
 Kırşehir Belediyesi, binlerce öğrencinin tatil heyecanını ‘Yarı yıl Şenliği’ ile taçlandıracak. 7 gün boyunca tiyatro gösterimlerinden zeka oyunları ve el becerilerini geliştirme şovlarına kadar, birbirinden renkli 14 etkinlik gerçekleştirilecek. Öğrencilere müjdeyi veren Başkan Bahçeci “Çocuklarımıza çok keyifli ve verimli bir tatil yaşatacağız” dedi.

Yarı yıl tatilinde çocukları nitelikli ve eğlenceli etkinliklerle buluşturmak isteyen Kırşehir Belediyesi, dopdolu bir şenlik programı hazırladı.

İlkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere yönelik şenlik 23-29 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Çocuk tiyatroları, Tahta Bacak Gösterisi, Masal Okuma, Çocuk Korosu, Sürpriz Hediyeler ,İlizyon Gösterisi, Ebru Uygulama, Zeka Oyunları , Palyaço Etkinlikleri ,Yüz Boyama ,Hacivat –Karagöz , Resim Sergisi , Çini Boyama  gibi toplam 14 faaliyet gerçekleştirilecek. 11 ile 18 saatleri arasında yapılacak etkinliklere Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Eğitim yaşamlarında zorlu bir dönemi daha geride bırakan çocuklarımızı ödüllendirmek, nitelikli ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak için dolu dolu bir şenlik programı hazırladık. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde düzenlenecek çocuk şenliğimize tüm çocuklarımızı bekliyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku