Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Boztepe’de Değişime Ve Hizmete Başkan Aydın İle Devam
 AK Parti Kırşehir Boztepe Belediye Başkan Adayı Ramazan Aydın, yerel seçimlere az bir süre kalmasıyla birlikte Boztepe için ilk günden bugüne kadar yaptığı hizmetlerin üstüne daha da çok katarak çalışmalarına devam ediyor. 
Gayelerinin, milletin aklını çelmek değil de halka hizmeti hedefleyen bir çalışma olduğunu her seferinde vurgulayan Aydın, projelerini Boztepe halkı ile paylaştı.
Aydın, ‘’İlçemizde belediye hizmet binası, güneş enerjisi santrali, 112 çağrı merkezi, Alapınar mesire alanı, yaşlı bakım merkezi, açık ve kapalı düğün salonu, halı saha, Boztepe Hükümet Konağı, katı atık arıtma tesisi, yeni mandıra bölgesi, muhtar evleri projelerini gerçekleştireceğiz.’’ diyerek Boztepelilere müjdeyi verdi.
‘’Çalışıyoruz çünkü Boztepe’yi çok seviyoruz.’’ diyen Aydın, aynı zamanda doğalgazın ilçeye hayırlı olacağını da duyurdu.
Ramazan Aydın, bu süreçte Boztepelilerle bir araya gelerek çalışmalarına onların istekleri doğrultusunda da devam ediyor. Boztepe halkı ise bu seçimde kendilerinden de takdiri kazanan Başkan Aydın’ı destekliyor.
Bizler de Posta Gazetesi ve Kırşehir Televizyonu ekibi olarak bu kutlu yolda Belediye Başkanı Ramazan Aydın’a başarılar diliyoruz.

Anahtar Kelimeler
Ramazan AydınBoztepe
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku