Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bu Şehri Birlikte Yönetmeye Söz Verdik
 Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL ve MHP heyeti; Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nüfus İl Müdürlüğünü ziyaret ederek projelerini anlattı. İlimizin eğitimde marka olduğunu belirtti ve 1 Nisan sabahı eğitimci bir başkanla şehrimizin markasının daha da artacağını vurguladı. Daha sonra Nüfus il Müdürlüğüne geçen KÖKSAL ilimizde misafir olan mülteciler hakkında bilgi aldı ve ilgiden dolayı teşekkür ederek, destek istedi.


PETROL-İŞ SENDİKASINI ZİYARET ETTİK

Uluslararası Petrol İşçileri Federasyonuna üye olan ilk Türk Sendikası olan PETROL-İŞ SENDİKASI’ nı ziyaret ettik. Bizleri onurlandıran bir coşku ve sevgi seliyle karşılandık. Kırşehirimizle ilgili projelerimizden konuşup, fikir alış verişinde bulunduk. Gösterdikleri ilgi, samimiyet ve misafirperverlik gücümüze güç kattı. Allah sizlerden razı olsun..

AVCI KÖYÜ DERNEĞİNİ ZİYARET

MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL ve beraberindeki heyet; Avcı Köyü Değneğini ziyaret etti. Projelerinden ve projelerin sağlayacağı iş imkanlarından bahseden KÖKSAL, sözlerine 
"Biz, bu kutlu yola gönlümüzü koyduk; bu gönüle güzel gönüllüleriyle destek veren, Avcı Köyü Dernek Başkanımız Sayın Kudret TAŞÇI Bey'e ve çok kıymeti dernek üyelerimize gönülden teşekkürler... Sağ olsunlar, var olsunlar..."
diyerek son verdi

TÜRK OCAKLARI ZİYARETİ

MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur KÖKSAL ve MHP il yönetimi Kırşehir Türk Ocağını ziyaret etti. Köksal yaptığı konuşmada Türk Ocağının kurulduğu yıldan bu yana milli birlik ve beraberliğin sağlanması yolunda ve milli mücadele döneminde her zaman söz sahibi olan bir yapı olduğunu dile getirdi.Her kesimden seçkin ve aydın insanların görüş alışverişinde bulunduğu bu toplantılara kendisininde katıldığını ve her zaman feyizlendiğini söyledi. İnşallah Belediye Başkanı olduğunda da bu istişareleri sürdürmek istediğini ifade etti.

 

 

Anahtar Kelimeler
Onur KöksalMHP
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku