Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bu sevgiyi yaşatana helal olsun
 Ak Parti Kadın Kolları teşkilatı tarafından başlatılan “Çocuklarımız Üşümesin” projesi kapsamında atkı, bere ve giysileri sevgi evlerinde kalan kimsesiz çocuklara verildi.

 Sevgi evlerinde düzenlenen programa katılan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli yaptığı açıklamada soğuk havalarda çocuklarımız İçin Ak Kadınlarımızın kendileri ördükleri atkı, bere gibi malzemeleri yavrularımıza teslim ettik. Kadın Kollarımız farklı bir sosyal sorumluluk projesine el attı. Kimsesiz çocuklar için soğuk kış günlerinde içlerini ısıtacak bir faaliyet gerçekleştirdi.Tüm kadınlarımız seferber olarak atkı ve bere ördü. El emeği ve göz nuru bu örgüler Sevgi evlerinde kimsesiz çocuklarımız için hazırlandı. El emeğini göz nuru esirgemeden Ak Kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Her konuda olduğu gibi bu konuda Kırşehir için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Proje hakkında bilgiler veren AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Devletin sevgi evlerinde kalan çocukların her ihtiyacını karşıladığını kendilerinin ise Kırşehir’de sosyal sorumluluk projesi başlattıklarını anlattı.
Düğer, “Beklenenin üstünde sert geçen kış mevsimi için Kırşehir’de ‘Çocuklarımız Üşümesin’ adı altında sosyal sorumluluk projesini AK Parti Kadın Kolları olarak başlattık. Fakat parti olarak başlattığımız projemizi Kırşehir’de kadınların partili ayrımı gözetmeksizin herkese ulaşımını sağlayarak sevgi evleri yurtlarında kalan çocuklarımız için kadınlarımızdan el örgüsü bir şey yapmalarını istedik. Onların da destekleri ile elde örülen atkı, bere, eldiven ne geldi ise çocuklarımızla paylaşarak onların sıcak yuvalarını daha da ısıttık.

Bu anlamda bizleri destekleyen hanımlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.” dedi.
Kadın Kolları Başkanı Düğer, Kırşehirli kadınların sosyal sorumluluğu gerektirecek her türlü proje için de kadınların kendilerine ulaşmasını istedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bu nasıl siyaset anlamadık
Kırşehir’e seçimlere az bir zaman kala son bir değerlendirme yapmakta yarar gördük, özellikle iktidar...

Haberi Oku