Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Cengiz Arslan’dan Kaman’ın Gençlerine Müjde
 Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya ve beraberindekiler Kaman Gençlik  Hizmetleri ve spor ilçe Müdürü Cengiz Arslan’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Arslan, Kaman Gençlerine müjde verdi.

KAMAN’IN 2670 GENÇ ÜYESİ VAR EĞİTİMLER SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Arslan”: Bizi ziyaret ettiğiniz için bize bu imkânı verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Kaman gençlik merkezi olarak, 2670 genç üyemiz var. Biz bunlara resim, ebru, bağlama, diksiyon, Osmanlı Türkçesi, bilgisayar, İngilizce, halk oyunları, tekvando, king boks gibi çeşitli anlamlarda faaliyet vermeyi, serbest alanları değerlendirmeye başlıyoruz. Ve yaptığımıza da inanıyoruz onun dışında inovasyon, kişisel dili gelişimiyle, dil eğitimleri, din eğitimleri, sosyal bilimler değerleri akademi gibi akademilerle gençlerimizi bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Yaz ayların da daha çok kamplar ve geziler mevcut olarak gençlere, değişik alanlarda faaliyet göstermeleri için faydalı bir şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz.

KAMAN GENÇLİK MERKEZİ OLARAK DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN YENİ BİNAYA TAŞINACAĞIZ

 Kaman Gençlik Merkezi olarak Kaman Merkezinde yeni bir yere taşınma ihtimalimiz var inşallah yeni yerimize taşındığımız zaman burası haliyle gençlerin ulaşımı yönünden biraz uzak, sıkıntı yaşıyoruz. Kaman Merkezde yeni yerimize taşındığımız zaman gençlerimizle iç içe olacağımızı umuyoruz önümüzdeki sene inşallah bunu ümit ediyorum gerçekleştireceğiz ve daha faydalı işler yapmaya çalışacağız.

Aylık olarak değişik günlerde önemli günleri gençlerle beraber kutluyoruz, etkinlik olarak faaliyet gösteriyoruz. Sabah namazlarımız var etkinlik olarak.

Gençlik Merkezimizi Kaman’ın Merkezine taşıya bilirsek, gençlerimizle buluştura bilirsek daha yoğun bir şekilde gençlerimizle faaliyetler yapmayı umuyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla Kaman ilçesine faydalı olmaya çalışıyoruz.”ifadelerine yer verdi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku