Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Chp Milletvekili Adayı Metin İlhan’dan Hastaneye Ziyaret
 Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra  Milletvekili Adayı Metin İlhan seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Metin İlhan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ni  ziyaret ederek vatandaşlar ile yakından ilgilendi.

Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi Milletvekili Adayı Metin İlhan’ı heyecanlandırdı. Metin İlhan;” bu bağımı hiçbir zaman koparmayacağım, her daim yanlarında olacağım. Doktorluk mesleğimi icra ettiğim dönemlerde ki gibi ne zaman yardımıma ihtiyaçları olursa yanlarında olmaya hazırım. Kırşehir teşkilatımız ile birlikte gitmediğimiz yer, sıkmadığımız el, dokunmadığımız yürek bırakmayacağız.

Son olarak şunu söylemek istiyorum Milletvekili adayı olarak,  yıllardır evim gibi olan hastahaneye   ve ailem gibi olan hastalarımın karşısına çıkmak beni gururlandırdı. Ben sizin evladınızım dün nasıl sizinle içiçeysem bugünde yarında öyle olmaya devam edeceğim. Evladınız olarak sizlerin desteğini bekliyorum.” Dedi.

Vatandaşalarda İlhan’a;” bugüne kadar bizim derdimiz ile dertlendin, sevincimiz ile mutlu oldun desteklerimiz seninle hiç şüphen olmasın seni meclise göndereceğiz.” Dediler. Anahtar Kelimeler
Metin İlhanChp
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku