Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
CHP Milletvekili  Metin İlhan seçim sonrası Kırşehir halkına seslendi
 24 Haziran seçimleri sonrası 16 yıl aradan sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nden  Kırşehir'de milletvekili olan Doktor Metin İlhan  , parti binası önünde düzenlenen  organizasyonla kutlama yaparak teşkilatlarına teşekkür etti.  
Doktor Metin İlhan;” Sevgili hemşerilerim, değerli Kırşehirliler hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bugün benim için çok büyük bir mutluluk oldu. Bu kadar başarıya hasret kaldığımızı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu kadar sevineceğini tahmin etmiyordum. Şuanda o kadar mutluyum ki Milletvekili olduğum için değil bu mutluluğu sizlere yaşattığım için. Bir ay önce seçim çalışmalarına başladığımızda inancım tamdı, kazancağımdan emindim çünkü arkamda halk desteği vardı. Gittiğim her yerde beni şölenle karşılıyorlardı. Çünkü onlar biliyorlardıki tedavileri Doktor Metin İlhan’dır. Burada başarının mimarı ben değilim benim halkım Mucur, Kaman, Çiçekdağı, Akpınar, Akçakent, Boztepe ve Kırşehir hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ama esas başarı Cumhuriyet Halk Partisi’nindir. Bu 17 yıllık zaferden sonra ikinci başarıyıda yerel seçimlerde Belediye Başkanlığını alarak yapacağız. 
Karışık duygular içerisindeyim. Çok ciddi bir işe çıktım. Bir ara seçimleri kaybedeceğiz diye çok üzüldüm. Bu kadar insanı üzmeye hakkım yok. 
Muharrem İnce'nin seçilememesi de bizleri ziyadesi ile üzdü. Bizler, enerjimizi hiçbir zaman düşürmeyecek belediye seçimleri için de çalışmalar göstereceğiz. Hep birlikte çalışarak Kırşehir'i layık olduğu seviyelere taşıyacağız. 
Yaklaşık üç hafta önce yaptığım bir konuşmada 24 Haziran’da eğer milletvekili seçilirsem bu coşkuyu kutlamalarla taçlandıracağımızın sözünü vermiştim. Şimdi kutlamalarımıza başlayalım. Kutlamalarımızda dikkatli olalım kaza, bela olmasın bu mutluluğumuzu gölgelendirmeyelim. 
Bu başarımız hem Cumhuriyet Halk Partisi’nin hem de İYİ Parti’nindir. O yüzden de ben buradan söz veriyorum herkesin milletvekili olacağım sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin değil.
Sözlerime son vermeden seçim çalışmalarına başladığım ilk günden bu yana beni yalnız bırakmayan yol arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. CHP ile birlikte çalışan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Kazanan Kırşehir oldu. Bundan sonra da yine desteklerinizi bekliyorum. Hep birlikte Kırşehir için çalışacağız.”  İfadelerine yer verdi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e...
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek

Haberi Oku