Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emre Aslan: 15 Temmuz benim için bir işgal girişimidir
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan 15 temmuz şehitleri anma ve resim sergisinde konuşma yaptı. Yaptığı açıklamada: “15 Temmuz günü ile ilgili fotoğraf sergi açılışı  hakkında düşündük, başbakanımızın talimatı ile açılışımızı yaptık. Fotoğraflar Türkiye’nin her yerinden toplandı. 16 Temmuz akşamına kadar tüm Türkiye’de fotoğrafları sergilemeye devam edeceğiz. Bugün ile gurur duyuyoruz.

         15 Temmuz şehitlerimizi minnetle ve saygı ile anıyoruz. Tedavi gören gazilerimize Allah'tan şifa diliyoruz, ailelerine sabırlar diliyoruz. Onları unutmadık, unutmayacağız. Gençlerimize şuan ki neslimize bunları hatırlatmaya devam edeceğiz, her zaman burada hala hazır olacağız. Hain bir girişimdi ben buna aslında işgal girişimi diyorum Türkiye’nin içindeki kanı bozuk insanlar, devletime, milletime, vatandaşıma hain bir girişimde bulundular. Onları Allah’ın yardımı ile geri çevirdik ve bugün buradayız.

Bundan sonrada hep burada olmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz bize aslında bir derstir, ibretliktir. Dışımızdan çok içimizdeki düşmanları tespit etmekte onlara karşı önlem almamızda bize verilen bir derstir. Bizde bu dersi iyi çalıştık, çalışıyoruz bundan sonrada devam edeceğiz inşallah.” dedi.

Anahtar Kelimeler
15 TemmuzEmre Aslan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku