Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emre Aslan başarılı çalışmalara imza atıyor
 Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Emre Aslan Gençlik Hizmetleri kapsamında Ramazan Ayı'nda yapılan faaliyetler hakkında Kırşehir Televizyonuna bilgiler verdi. Emre Aslan "Ramazan ayında ilk faaliyetimizi engelli sporcularımız ve engelli ailelerimiz ile gerçekleştirdik. Onlarla bir iftar programı düzenledik bir araya geldik Sayın Valimizinde İştarakleri ile güzel bir program oldu. Şehit aileleri ile aynı şekilde devam edecez. Gençlik Merkezinin her yerde projesi var. İlimiz merkezinin çevresindeki bazı çocukları alıp iftar yapacaz veya bizim oraya gidip iftar yapma gibi değişik etkinliklerimiz var. Bakanımızın talimatları, bizimde kendi bakış açımız ile Kırşehir yöresinde neler yapabiliriz, bunları uygulayıp projelendirerek faaliyetlerde bulunuyoruz. Çalışmalarımız dahada sıklaşacak çoçukların okulunun kapanması dönemi var. Biliyorsunuz 11 Haziran'da yaz kampları başlayacak. Yoğun ve tempolu bir şekilde bunlar ile devam edeceğiz. Recep'i yaşadık, Şaban'ı yaşadık, Ramazana ulaştık. İnşaallah bayramada ulaşırız.Hayırlısı ile oruçlarımızı tutarız, tuttuğumuz oruçlar Allah katında kabul olur inşaalllah. Mükafatını alan kullardan olmak dileğiyle inşaallah ibadetlerimizin kabul olmasını diliyorum, Ramazan'ı şerifinde halkımıza ve Müslüman alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

BAŞVURULAR SONUÇLANDI KAMP BAŞLIYOR

Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl MüdürLüğü tarafından organizazyonu yapılan gençlik kampları 11 Haziran 2017 tarihinde başlıyor. Gençlerin merakla beklediği kamp hakkında Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Emre Aslan bilgiler verdi. Aslan "11 Haziran'da yaz kapmız başlıyor, daha önce başvurularımız 1 Mayıs itibari ile başlamıştı, 2 gün önce de bu başvurular sonuçlandı.Yaz kamplarımız 11 Haziran'dan 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek. Bunların hazırlığını yapıyoruz,  gerekli temizlik ihtiyaç malzemelerini temin ediyoruz. Ramazan ayında özel 2 kampımız var, bunlar özel hizmetlerimiz olacak, gezilerimiz olacak. Kırşehir- Nevşehir gezileri ve diğer gruplarda da olacak. Bunun ön hazırlığını hemen hemen bitirdik. Allah izin verirse bu kamp döneminide kazasız belasız geçirmeyi umut ediyoruz"Dedi.

 

OLİMPİK HAVUZ KIRŞEHİR HALKINA HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Emre Aslan  yarı olimpik yüzme havuzu hakkında bilgiler verdi. Kırşehir Halkını beklediklerini söyleyen Aslan " yarı olimpik havuz şuan hizmette ve hiç bir sıkıntı yok. 3 gün bayan ve 3 gün erkek olmak üzere 1 günde genel temizlik yapıyoruz.Antranörümüz, can kurtaranımız, gerekli temizlik personellerimiz ve havuzun ilaçlanması ,klorlanması gibi şeyler sistematikdir, göz kararı değildir. Gönül rahatlığı ile gelip yüzme öğrenmek isteyenler öğrenebilir, yüzmek isteyen yüzebilir. Vatandaşlarımızın gelip görmelerinde fayda var" Diyerek sözlerine son verdi

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku