Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emre Aslan gençlerimiz her zaman vatana millete sahip çıktı
 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz dolayısı ile  Fotoğraf Sergisi programı  düzenledi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Emre Aslan 15 Temmuz Fotograf Sergisi ile ilgili açıklama yaptı.

Aslan;”81 ilimizin değişik illerinden şehrimize misafir olarak gelen sevgili gençler ve bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan Kırşehirli sevgili gençler, hanımefendiler, beyefendiler. İkinci yıl dönümüne andığımız 15 Temmuz’un Fotoğraf Sergisi Açılış Programına hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Sayın Valim, değerli protokol Terör Örgütü Feto’nun gerçekleştirmeye çalıştığı darbe girişimine karşı Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Kırşehir’de de halkımız onurlu bir şekilde darbeye karşı koymaya çalışmıştır. Açılışını gerçekleştirdiğimiz sergimizde hain darbe girşimi esnasında ve sonrasında Anadolu Ajansı tarafından fotoğraflanmış, karelenmiş ve ortaya koyulmuş o geceye ait bazı kesitler sunulmaktadır. Göreceğimiz fotograflar kahraman Türk Milletinin demokrasisine, bayrağına, milletine ve Cumhurbaşkanına sadakatini yansıtmaktadır.

Değerli protokol, kıymetli Kırşehirliler demokrasiye aşık Türk milleti yüz yıllar içerisinde defaatle bu hain darbe girişimlerine maruz kalmıştır. 15 Temmuz akşamıda bu vatanın bölünmeyeceğini bir kez daha göstermiştir. Hain darbe girişimine karşı Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile meydanlara çıkan bütün yurttaşlarımı bir kez daha şükranla ve minnetle yad ediyorum. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyorum.

Bu ve buna benzer hain teşebbüslerin gerçekleşmemesi adına Türk Milleti her zaman bir ve beraber olarak tek vücut olmaya devam edecektir. Ülkemizin 2023 vizyonuna gölge düşürmek isteyenler büyük Türkiye yolunda önünü kesmeye çalışanlara tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi gerekli cevabı hak ettikleri şekilde verecektir.

Konuşmamı sonlandırırken bir kez daha böylesine asil bir milletin ve böyle bir memleketin evladı olmaktan  gurur duyduğumu ifade eder, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlarım.


 

Anahtar Kelimeler
15 TemmuzEmre Aslan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku