Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emre Müdürümüzden KTV ve POSTA Gazetesine ziyaret
 Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Emre Aslan 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Kırşehir Televizyonu ve Posta Gazetesini ziyaret etti. Emre Aslan, Gençlik Lideri Cansu Tekinaslan ve Gençlik merkezi görevlilerinden Adem Kıraç ile KTV Yönetim kurulu Başkanımız Havva Karakaya  bir süre sohbet etti.

Emre Aslan, sohbetin ardından günün anlam ve önemine istinaden şunları söyledi: “Bakanlığımızın faaliyet programları içerisinde olan bir ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sizlerin desteği ile faaliyetlerimizi halkımıza aktarmış ve duyurmuş bulunuyoruz. Bunun için hem bir teşekkür etmek istedik. Hem de çalışan Gazeteciler gününüzü kutlamak istedik. Çalışmalarınızı takip ediyoruz. İnşallah daha güzel çalışmalarda bulunursunuz ve şehrimiz adına kısa zamanda ulusal yayına geçeceğinizi duyduk bu şu demek yaptığımız çalışmaların gençlerimize yansıması, diğer illere yansıması, bu bizim reklamımız size gerçekten ihtiyacımız var. Büyük bir zorluk destekliyoruz. Yanınızdayız. Kırşehir’de ilk defa ulusal yayına geçme teşebbüsünde bulunduğunuz içinde çok teşekkür ediyoruz. Geçtiğiniz zamanda Spor Bakanlığımızın gençlik hizmetlerimizin faaliyetlerini sık sık yayın organlarınızda yer aldıracağınıza inanıyoruz Bu münasebetle Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Aslan’ın açıklamasının ardından, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Toplu olarak hatıra fotoğrafının çekiminin ardından ziyaret sona erdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku