Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Engelli Kardeşlerimizden Vali Şentürk’e  Ziyaret
 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ilimizdeki engelli vatandaşlarımız Vali  Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Necati Şentürk, engelli çocukların bizim en kıymetli varlıklarımız olduğunu söyledi.

Engelli vatandaşlarımızı mutlu etmenin, yüzlerini güldürmenin değerinin paha biçilemez olduğunu belirten Necati Şentürk, “Engelli evlatlarımız bizlere Allah’ımızın bir emanetidir. Onlara ne kadar iyi davranırsak, Rabb’imiz de bize o kadar iyilikler ihsan eder. Engelli vatandaşlarımıza, kimsesizlere, mağdurlara her zaman yardım eder, dualarını alırız. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Engelli çocuklarımıza iyi bir eğitim verildiğinde onların yapamayacağı şey yoktur. İlimizde açtığımız Gündüzlü Bakım Merkezi de engelli evlatlarımıza gün boyu hizmet vermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla toplumumuzda engelli vatandaşlarımıza farkındalık oluşacağına inanıyorum.” dedi.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve engelli kardeşlerimiz de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali Şentürk’e teşekkür ettiler.

Ziyaret, Vali Şentürk yapılan sohbet ve engellilerin sorunlarını dinlemesi ile sona erdi. 


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku