Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Gazetemiz Sahibi Havva Karakaya Kırşehir Televizyonunu satın aldı
 Kırşehir Posta Gazetesi sahibi Havva Karakaya Kırşehir Televizyonunu satın aldı. Gazetemiz sahibi Havva Karakaya yaptığı açıklamasında, Kırşehir’e her zaman yön verdik. Mutluyuz. İfadelerini kullandı.

Karakaya, bilindiği gibi ilk medya deneyimine Kırşehir Televizyonunda başladı. Yaklaşık 4 yıl emek verdi. Daha sonra Haftalık olarak yayın hayatına başlayan Kırşehir Postası Gazetesini kurdu. Ardından tamamen medyanın sesi kulağı olmaya karar veren Karakaya Kırşehir Posta sitesini kurdu. Yüz binlere ulaşan okuyucu kitlesiyle sizlere hep en iyi hizmeti verdi. Ardından Kırşehir Posta Gazetesini günlük olarak çıkarmaya başladı. Şimdi ise Kırşehir Televizyonu satın aldı. Karakaya, Kırşehir Televizyonu için kendisini seçen Adem Akkuş’a teşekkürlerini iletti. Sözlerini şöyle sürdürdü.

Kırşehir Televizyonunda çalıştığım yıllarda gerçekten kendi işim gibi benimsedim gece gündüz çalıştım. Şimdi ise gerçekten benim oldu. Adem Akkuş değerli bir büyüğüm her zaman söyledim bu mesleği bana o sevdirdi. Onun sayesinde bu kadar başarıya ulaştım. Bu bir bayrak yarışı ben bu bayrağı ondan aldım benden sonraki nesile hak ettiği şekilde ileteceğim.Çok şükür. Rabbim her zaman doğruya kazandırıyor. Bende kazandım. Şimdi ise çok mutluyum. İnanarak çalıştım çalışarak kazandım. Hedefim büyük Kırşehir Televizyonunu Ulusal kanal pozisyonuna taşıyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Kırşehir Televizyonu Kırşehir’in incisi olacak Allah Yar ve Yardımcımız olsun. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Eraslan Köksal 2 yıl önce

sayın havva karakaya hayırlı olsun.başarılarının devamını dilerim.

Misafir Avatar
Halim Çakır. 3 yıl önce

Havva hanım, hayırlı mübarek olsun. Objektif davranışlarınla kırsehire güzel hizmetler vereceğine inancım tam. Başarılar dilerim.

Misafir Avatar
MEHMET DOĞANAY 3 yıl önce

sayın karakaya hayr'lı olsun;
başarılarınızın devamı dileklerim ile
i̇nşallah güzel kırşehirimiz için de hayr'a vesile olur...

Misafir Avatar
gul koyuncu 3 yıl önce

hayirli olsun.

Misafir Avatar
LOKMAN EKİNCİ 3 yıl önce

HAVVA HANIM HAYIRLI OLSUN
İNŞALLAH YENİ VİZYONLAR BAŞARINIZ OLSUN ...

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku