Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Gelen AĞAM Giden PAŞAM...
 Evet, tam bir haftadır aklımda, bir sürü soru, sürekli cevaplar aradım kendimce. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar. Sonra da geçmişten beri olayları süzeyim bu günlere geleyim dedim. Tabi ki siz kıymetli okurlarım ile paylaşmadan da olmazdı.

 

Sayın Yasar Bahçeci kimdi, siyasete nasıl girdi, kimlerle beraber hareket etti, nasıl kazandı, nasıl kaybettirdi ve nasıl kaybetti. Tüm bunları düşündüm. Kimlerle yola çıkmıştı? Şimdi kimler yanındaydı. Hep ona destek verenler abilik yapanlar yoldaşlık yapanlara ne oldu hepsi şimdi yok. Sayın Bahçeci, yine ben kazandım anlamı taşıyan resimler atıyor.

Külliye’den ve Genel Merkezden çok sağlam söz aldım diyor yakın dostlarına. Kesin adayım diyor. Yani anlayacağınız Ankara’dan bize mesaj veriyor. Peki, Sayın Bahçeci verdiğiniz bu mesajdan kesin gözle baktığınız adaylıktan, Cumhurbaşkanımız ve Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın haberi var mı? 

 

Bisiklet için Belediye personellerini zorlayarak, binmeyenler için hatta ceza bile keseceğiniz dilden dile dolaşan bu aykırı uygulamanız sonucunda, Daha bisikleti hazmedemeyen bu vatandaşın, şehir trafiği gibi aklını karıştırıyor.  Sayın Bahçeci, kendi çevresine ben adayım dedikçe herkes kendi içinden  Yaşar Beyin  yüzüne karşı yapma kaybedeceğiz diye haykırıyor,  ne duyan var ne uygulayan. Kalp ile birlikte gözler kapanmış. Çarşıdan pazardan esnaftan haberi yok.

 Her gün telefon ve mail ile bizlere, yüzlerce ulaşan vatandaşlarımızın taleplerine artık yetişemiyoruz. Bedel ödüyoruz, insanların sesini duyurabilmek sorunlarına çare bulabilmek için. Tek  çabalamayan var oda kimseyi görmeyen duymayan Sayın Bahçeci. Tek derdimiz var oda daha iyi bir Kırşehir.

 

Yerel basın sorumluluğu ile hareket eden bizlere bir sürü ithamlar, hem de ne ithamlar, ne istediniz de vermediler diyorlar. Hodri meydan Şayet maddi bir isteğim talebim olduğunu ispat ederler ise, canlı yayından bir müfteri, bir namert olduğumu Tüm Kırşehir halkına duyuracağım. Eğer ispat edemezseniz sözüm iddia sahiplerine hepiniz namertsiniz.

 

 Genel seçimlerden önce 1-1 olacak dedim diye hain ilan ettiniz. Şimdi Belediye gidiyor dediğim için taşlanmayı bekliyorum. Korkar mıyım, Allah'ın izni ile Canın sahibi Allah, emrettiği an canı cananı alacak olan O, zira Rabbimin huzurunda eğilirim gücün karşısında değil. Beni bilen bilir ben minnet eylemem. Rızkı veren de, alan da Allah’tır

 

Bugün hepinizin şaşıracağı bir yazı yazdığımı biliyorum ama ölümü, görüp sıtmaya razı olmayacağım. Sayın Muzaffer Aslan memleket adına bırakın çivi çakmayı eline çekici çiviyi almamış bir Kırşehir il Başkanı’dır.

 

Sayın Muzaffer Aslan Belediye Başkanı adayı olacakmış. Nutkum tutuldu neredeyse 1 yıldır suya sabuna dokunmamış İl Başkanım şimdi Belediyeye aday olacakmış. Kapısına Her gelen vatandaşa 15 gün sonra gel demekten vatandaş usandı, kendi hala bıkmadı. 24 Haziran seçimlerinde Ramazan ayında oruç tutuyorum çok sinirli oluyorum diyerek saat 18.00'de sokağa seçim çalışmaları için çıkan İl Başkanımız mı Belediye Başkanlığına aday

Ya hu Adama sorarlar ne cesaretle hangi hizmetle hangi yüze bakacaksınız. Ben hiç bir zaman umudumu kaybetmedim Reis o çivilerin hepsini yerine çakacaktır diye sabırla beklemekten yıllarımız geçti. Her türlü saldırıya hakarete ekonomik saldırıya tehdite rağmen duruşumu bozmadım. Haklıya her zaman haklı dedim, haksızın da karşısında oldum. Şimdi sözüm vurdumduymazlara vallahi Allah hepinizi bildiği gibi yapsın. Ben hep Kırşehir dedim ölene kadar da demeye and içtim son nefesimde de Kırşehir demeyi nasip etsin Mevla.

 

Sayın Aslan, Ankara'da milletvekili dönem arkadaşlarına kendi şansını sormuş, Belediye Başkanlığını düşünüyorum, artık siyasette son şansım orası demiş, akraba eş dost toplanmış istişare ediyormuş. Madem Bahçeci’den memnun değildin neden yanlışlara dur demedin. Madem buraya gelecektin neden izin verdin. Gene cevap veremeyeceksiniz soruma biliyorum.

 Keyfiniz bilir artık soruların cevaplarını, Sayın Ekicioğlu’na mı? Verirsiniz Sayın Kayaoğlu’na mı? Yoksa Sayın Sulusaray’a mı? verirsiniz bakacağız.

 

 Yazık o yeni gelecek başkana sizin yaptığınız yolları genişletecek, uçak pisti kaldırımlarınızı sökecek parayı bulamayacaklar. Artık o avcar yetiştirecekleri kadar büyük kaldırım, çiçekliklerinde sebze yetiştirir, Belediyeye para kazandırırlar. Olmadı zaten şehirde, araba park edecek, otopark yok. Vale olur gelir sağlarlar, çünkü ipotek vermediğiniz gelir kalemi kalmadı.

 

Kimseden menfaatim yoktu yine olmayacak. Kimin umurunda hepinize koskocaman bir YAZIKLAR OLSUN demekten başka hiç bir şey gelmiyor aklıma. Belediyenin kimsenin bilemediği hesap vermediği kimine göre, 500 kimine göre daha fazla olan borcunu Sayın Muzaffer Aslan öder artık. Meydanlar sizin olsun

NEYİ HAKEDİYORSANIZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ  hadisi şerifi ile hepinizi baş başa bırakıyorum Tüm memleketime selam olsun…

 

Allah'a emanet ol KIRŞEHİR!

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e...
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek

Haberi Oku