Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Görkemli açılış yapıldı
 Milletvekili Hacı Turan, Doğup büyüdüğü yer olan Kırşehir Mucur’un Kızıldağyeniyapan Köyünde yapımlarına vesile olduğu Halı Saha ve Çok Amaçlı Köy Konağının açılışını gerçekleştirdi.

 Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek birtakım açılışlara katıldı ve incelemelerde bulundu.

İlk olarak Mucur ilçesine bağlı Kızıldağı Yeniyapan Köyünde halı saha açılışı gerçekleştirildi. Buradaki törene, Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekili Hacı Turan, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Ankara Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, daire müdürleri, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Törende bir konuşma yapan Vali İbrahim Akın, açılışı gerçekleştirilen halı sahanın gençlerimizi spora yönlendirmede ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmada yardımcı olacağını söyledi.

Gençlerimizi geleceğe hazırlarken zinde ve sporcu bireyler olmalarını da önemsediklerini belirten İbrahim Akın, “Bu halı sahanın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, köyümüze hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ayrıca, biraz sonra açılışını gerçekleştireceğimiz Köy Konağı da hayırlı olsun. Yapılan bu hizmetlerin, yatırımların hepsi vatandaşlarımız içindir. İlimizi ve ilçemizi daha modern, daha yaşanabilir, daha gelişip kalkınan bir hale getirmek için çalışıyoruz. Devletimizin imkânlarını en verimli şekilde kullanarak hizmete çevireceğiz. Kızıldağ Yeni yapan Köyünden birçok bürokrat çıkmış, sevgili gençler, sizlerin de büyüklerini örnek alarak onların açtığı bu yoldan giderek ülkemize hizmet edeceğinize inancım tamdır." dedi.

 Ankara Milletvekili Hacı Turan ve Ankara Çankaya Kaymakamı iken ataması yapılan ve Yozgat Valisi olan Kadir Çakır da yaptıkları konuşmalarda açılış gerçekleştirilen halı saha tesisleri ve köy konağının Kızıldağı Yeniyapan Köyüne hayırlı ve uğurlu olması temennilerinde bulundular.

 Vali  İbrahim Akın, halı saha ve köy konağı açılışının ardından, ilçe merkezine geçerek, Mucur Hükümet Konağının şu an geçici olarak hizmet verdiği binasında incelemelerde bulundu.

Yeni hükümet konağı yapılan alanı da inceleyen ve daha sonra Mucur’da yapımı tamamlanan ve yakın zaman sonra hizmete açılacak olan Ahi Konağı’nda incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve yetkililerden bilgiler aldı.

İbrahim Akın’ın ilçedeki programı, Mucur Yeraltı Şehrinde yaptığı incelemeler ile sona erdi. 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Vali Mucurda
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Vali Kaman’da Bazı Ziyaretler Gerçekleştirdi
Vali İbrahim Akın, Kaman ilçesini ziyaret ederek bazı incelemelerde bulundu.

Haberi Oku