Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Hacı Ömer Seyfi Kırşehir'e hizmet için burdayız
 Kırşehir televizyonu yönetim kurulu başkanı Havva Karakaya il genel meclis başkanı Hacı Ömer Seyfi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Hacı Ömer Seyfi ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Diğer yandan AK Parti il genel meclis üyelerimiz Şaban Çelik, Murat Yüksel, Emre Demirci, Burhan Ak, Süleyman Tekin Arslan, Levent Altuntaş, Eyüp Baran, Durdu Ünger, İsmet Köksal ile de Kırşehir ve ilçe ilçede değerlendirmelerimizi yaptık Hacı Ömer Seyfi ise mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada bizim hizmetimiz şahıslara yönelik değildir bizim hizmetimiz tüm toplumumuzu kapsamaktadır Kırşehir’e hizmet için bu yola çıktık ilk önceliğimiz il genel meclis üyelerimizle birlikte köylerimizde ki su problemini aşmaktır diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

HACI ÖMER SEYFİ=Belki bu 3 aylık süreç içerisinde bizim köylere hizmet götürme noktasında çalışmalarımız oldu. Bu çalışmaları da insan odaklı yapmaya çalışıyoruz. Şahıslara bir bireyin haricinde topluma nasıl faydalı olabiliriz nasıl hizmet yapabiliriz bu anlamda çalışmalarımız oldu köyde ki mesela bir çok köyümüzde ki su sıkıntısını alt yapı sıkıntısının olduğu ortamlar oldu bizim ilgili arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalarımız oldu zaten alınan kararların bir çoğunu oy çokluğuyla alıyoruz. Zaman zaman muhalefetteki arkadaşlar da bize destek veriyor bu nokta da bildiğiniz gibi biz zaten bir çoğunluğumuzla da ekip halinde hem meclis başkanlığı noktasında hem direnme noktasında güzel bir çalışma ortamı var.

HAVVA KARAKAYA= Özellikle şunu merek ediyorum ben köyler noktasında bir çok yollar olsun vesaire onlarında yapımına başlandı onları zaman zaman sizlerden alıyoruz öncelikli sıralar halinde koyacak olursak. İlk öncelik nedir?

HACI ÖMER SEYFİ= Köylerde ki ilk önceliğimiz su su medeniyet diyoruz yani vatandaşımızın suyu yoksa oraya kent park yapmışsın normal park yapmışsın hiçbir anlamı olmuyor. Biz Vali bey ile birlikte sayın Valimiz bununla ilgili bir karar aldı biz de bunlara sayın Valimizin kararını destekledik yani vatandaşın ilk önce suyunun akması gerekiyor. Sudan sonra yol olması lazım ondan sonra çalışmalarımız işte gerçekten son 15 yılın içerisin de köylerde standart yükseldi önceden suyum olsun falan deniyordu şimdi su gelmiş yol gelmiş köy içerisinde ki stabilize yollar dediğimiz işte parkeler falan isteniyor. Bu nokta da önceliğimiz başta söylediğim gibi su ve daha sonra ki hizmetler geliyor. Biz de bunu yapmaya çalışıyoruz çok aşırı sıkıntılı olan bir yerimiz yok ama yetişmiyor yaz mevsimi geldiğinden işte vatandaş bahçe falan suluyor bide biliyorsun bizim köylerimize yazın Ankara ve İstanbul dan baya bir göç alıyor onlarında gelmesiyle su noktasında sıkıntı oluyor biz bunları çözmeye çalışıyoruz önceliğimiz su ve daha sonra ki gelecek hizmetler.

HAVVA KARAKAYA=  Konuyu toparlayacak olursak vatandaşlarımız adına buradan neler söylemek istersiniz.

HACI ÖMER SEYFİ= Vatandaşlarımıza şunu söyleyebiliriz biz onlar için buradayız onların oyları ile geldik ve hizmet yaparken de hiçbir ayrım yapmadan hizmet yapmaya çalışıyoruz. Yani en az parayla en iyi hizmeti yapmaya çalışıyoruz. Bunun da taktirini vatandaşımıza bırakıyoruz ve onlarda her yere gittiğimiz de söylüyor yapılan hizmetler noktasın da Allah razı olsun iyi ki geldiniz iyi ki yaptınız biz görevimizi yapıyoruz ama vatandaşta bu nokta da taktir ediyor bizim sizleri taktir ettiğimiz gibi hizmetinizden dolayı vatandaşta bizleri bu nokta da takdirini gösteriyor bize bu iş böyle devam edecek onlar bize destek verecek ki bizde onlara hizmet vereceğiz sistem bu şekilde devam edecek diye düşünüyorum

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku