Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Hacı Ömer Seyfi KTV'yi ziyaret etti
 İl genel meclis başkanı Hacı Ömer Seyfi ve il genel meclis üyemiz Şaban Çelik Kırşehir televizyonu yönetim kurulu başkanı Havva Karakaya’yı ziyaret etti. İl genel meclis başkanımız sayın Seyfi, il genel meclis başkanımız sayın Çelik ile Havva Karakaya bir müddet sohbet etti. Ziyarette Hacı Ömer Seyfi geçen yüz günü değerlendirerek köylerimiz ve yapılan çalışmalarla ilgili haber ekibimize açılamalarda bulundu. 

HAVVA KARAKAYA= Öncelikle özel idarede nasıl durumlar biraz sizlerden de bir bilgi alalım ve ziyaretinizi de değerlendirelim inşallah. 

HACI ÖMER SEYFİ= Özel idarede 3 ayı doldurduk işler iyi gidiyor Allah için encümen arkadaşların desteği var valimizin desteği var bu desteklerle birlikte hizmetler yapmaya başladık 3-4 gün önce zaten basına yansıyor Seyfe’nin birleştiği yere sıcak asfalt çalışmaları.  Bide bizim şanssızlığımız diyelim bol yağmur yağdı sel falan tekrar yapmış olduğu yolu ikinci bir kez yapmak zorunda kaldık. Gerçekten ekip halinde güzel çalışmalar var güzel yani ekip sistemi olduğu için iyi çalışmalar var vatandaş memnun dolayısıyla güzel oluyor yani. 

HAVVA KARAKAYA= Köylerimizde bir sıkıntı var mı? başkanım. 

HACI ÖMER SEYFİ= Köyde su sıkıntıları oluyor zaman zaman ama onu da elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz zaten ziyaretinizde de söylemiştik ‘ilk önceliğimiz su’ Vali bey tarafından aşırı sıkıntılı olan bu suyla ilgili çalışmalarımız var. Dedi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku