Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Hayri Aslan sevenlerini üzdü
 Kırşehir ticareti ve toplum içerisinde sevilen saygı duyulan Hayri Aslan sevenlerini ve Kırşehir halkını üzdü. Hayri Aslan'ın açıklamaları sitem doluydu

AK Partiden Kırşehir Belediye Başkanlığı aday adayı olmak için çalışmalar yapan Hayri Aslan şahsi sosyal medya hesabı üzerinden adaylığını geri çektiğini açıkladı. Hayri Aslan yaptığı açıklamada;

“2019 yılı mart yerel seçimlerinde AK Partiden Kırşehir Belediye Başkanlığı aday adayı olmayı düşündüm ve bu konuda çalışmalarıma hız vermiştim. Hiç kimseye güvenmeden ve kimsenin adamı olarak bu yola çıkmadım. Sadece Allah’a sığınarak bu kutlu yola çıkmıştım. Bu kararımdan dolayı da çok iyi tepkiler aldım. Beni arayan mesaj çeken bütün dostlarıma teşekkür ederim. 35yıldır Kırşehir de ticaret yaptım. Çok kişiye istihdam sağladım.

Kırşehir de çok yeniliklere imza attım. Kırşehir spor da, ticaret ve sanayi odasında birçok vakıf ve derneklerde uzun süre görevler yaptım. Gece gündüz demeden kendi işimizde hem hamallık hem de patronluk yaptım. Anlayacağınız her işi yaptım. Tek yapmadığım, kul hakkı yemedim, haram yemedim, hırsızlık yapmadım, hep garibanın ve ezilenin yanında olmaya çalıştım.

Hırsızın, arsızın menfaati bitince adam satanın yanında olmadım. Bundan sonrada olmayacağım. Aday adaylığım kamuoyunda duyulmaya başlanınca gördüm ki benim gibi insanların siyasette yeri yokmuş. Rahmetli bir büyüğümüz derdi ki “para ve makam anayı kınalı kuzusundan ayırır” derdi. Nede güzel söylemiş büyüklerimiz. Demek ki bu günleri görmüşler. Hayatım boyunca hiçbir zaman mücadeleden kaçmadım, hep çabaladım, gayret ettim ve Allah’ın izniyle de başardım ama siyasetin alavere dalavere işlerine aklım yetmiyor. Bu yüzden aday adayı olmaktan vazgeçtim. Saygılarımla” ifadelerine yer verildi.

 

Anahtar Kelimeler
Hayri Aslan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mum söndürücü 8 ay önce

Mumu sondureyimmi??? Hayri bey Muzaffer bey......

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku