Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İl İstihdam Kurulu Toplantısı yapıldı
 İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 Yılı 2. Olağan Toplantısı yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali  İbrahim Akın, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, , TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ile ilgili kurum ve kuruluş yöneticileri katıldı.

Ardından, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’nın kurum tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve sonuçları hakkında kurul üyelerini bilgilendirdiği toplantı, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyelerinin istihdamın artırılmasına ve işsizliğin azaltılmasına yönelik görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Toplantının ardından Vali Sayın İbrahim Akın, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya , TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ile birlikte Petlas’ı ziyaret etti. Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın da yer aldığı ziyarette Petlas Genel Müdürü Yahya Ertem, fabrikanın işleyişi ve üretim hakkında bilgiler verdi.

 

Anahtar Kelimeler
İl İstihdam Kurulu
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku