Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcılığı Görevine Alptekin Demir Atandı
 Devlet Demir Yolları’nın çeşitli kademesinde çalıştıktan sonra Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Alptekin Demir görevine başladı.

Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Taş’ın vefatından dolayı boş kalan koltuğa Alptekin Demir atandı.

 

Pazartesi günü göreve başlayan İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu,İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Genel Sekreter Yardımcısı Kurtuluş Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ve personeller ile tanıştı.

 

Alptekin Demir Kimdir?

1977 Kırşehir doğumlu olan Alptekin Demir, İnşaat Mühendisliğini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi’nde Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi programında Yüksek Lisansını tamamladı.1996 yılında Niğde Devlet Demir Yolları Şube 26’ıncı Şefliği’nde çalışmaya başladı. 2004-2017 yılları arasında Devlet Demir Yolları’nın çeşitli kademelerinde Şube Müdürlüğü, Bölge Müdür yardımcılığı gibi görevlerde bulundu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Alptekin Demir, yeni görevini en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağını ifade etti.

Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Alptekin Demir’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku