Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İlhan ve Gökalp  Gümbür Gümbür Geliyorlar
 Kaman Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı önünde kendilerini  bekleyen coşkulu kalabalığı selamlayan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu,  Milletvekili Adayları Doktor Metin İlhan ve Avukat Çağdaş Gökalp  vatandaşların coşkusuna eşlik ettiler.

Akabinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin  Kaman’da düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldılar. Düzenlenen proğrama çok sayıda Kamanlı vatandaş katılırken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu,  Milletvekili Adayları Doktor Metin İlhan ve Avukat Çağdaş Gökalp seçim çalışmaları hakkında konuşma gerçekleştirdiler.

İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu;” Bu akşam iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmanın mutluluğu ve sevinci içerisindeyim. Sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum, hoşgeldiniz.  Sözlerime başlamadan önce biz yemeği düzenleyen bizleri bir araya getiren başta ilçe başkanıma, milletvekili adayıma ve yönetim kurulu üyelerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Aramızda bulunan eski Milletvekilimiz Coşgun Gökalp’e , eski il başkanlarımıza, İYİ Parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, Ziraat Odası Başkanımıza, son olarak aramızda bulunan muhtarlarımıza da katılımlarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. “ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Avukat Çağdaş Gökalp;” Düzenlemiş olduğumuz bu iftar yemeğimize katılarak emeğinizden , zamanınızdan fedakarlık yaptınız hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş, emek vermiş dost ve arkadaşlarımdan aldığım manevi güçle milletvekilli adayı oldum. Güveninize layık olmaya çalışacağım. Ben biliyorum ki  Kaman benim arkamda, yanımda, ben sizlerin evladınızım kardeşinizim, yaşı küçüklerinde ağabeyiyim. Sizlere  hizmet edebilmek için Milletvekili Adayı oldum, inanıyorumki gereğini yapacaksınız. 24 Haziran’da 2 milletvekili ile bizi meclise göndereceksiniz. Bende söz veriyorum  sizlerle bağımı hiçbir zaman koparmayacağım, her zaman irtibat halinde olacağım. Herkese çok teşekkür ederim.” Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Doktor Metin İlhan;” Annelerim, ablalarım, ağabeylerim, kardeşlerim düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğimize hoşgeldiniz. Sizleri burada görmekten büyük mutluluk duydum. Ben Doktor Metin İlhan 20 yıldır Kırşehir’de Devlet Hastahanesi’nde halkıma hizmet ediyorum. Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor, çok büyük sıkıntılarımız var. En büyük sıkıntımız işsizlik, ekonomik sorunlar, sağlık sorunları, eğitim sorunları, çiftçinin sorunları, esnafın sorunları, yargının sorunları, hukuksuzluk, adaletsizlik gibi birçok sıkıntımız var. Bizim bu sorunlar ile mücadele etmemiz gerekiyor. İnşallah 24 Haziran’da Ak Parti hükümetine tamam deyip  kesinlikle göndermemiz lazım.

Çağdaş kardeşim gibi bende Kaman’ın bir evladıyım 24 Haziran’da Kamanlı kardeşlerim ile bir destan yazacağız. Milletvekili seçilirsem ben sizlerin hizmetkarı olacağım.El birliği ile gönül birliği ile bende var gücümle Kaman’a ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağım. Bizi mahcup etmeyeceğinizi, bizi buradan boynu bükük göndermeyeceğinizi biliyorum.  Başımız dik anlımız açık olarak Kaman’dan gideceğiz. Bizi 24 Haziran’da 2 milletvekili ile Ankara’ya göndermeniz muhteşem olacak bizim de buraya getireceğimiz yatırımlar çok daha muhteşem olacak" dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku