Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İlimize Eksik Olan Branşlarda 5 Uzman Hekim Atanacak
 T.C. Sağlık Bakanlığı 85. Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında İl Sağlık Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 4 ve Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 olmak üzere toplam 5 uzman hekim kadrosu ihdas edildi.

İl Sağlık Müdürlüğümüzün girişimleri ile Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemize 1 adet Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Kardiyoloji Uzmanı, 1 adet Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı ataması gerçekleşmiştir.

Konuyla ilgili İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU yapmış olduğu açıklamada;

“İlimizde eksikliği hissedilen branşlarda toplam 5 Uzman hekim kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. İl Sağlık Müdürlüğü olarak tüm bağlık sağlık tesislerimizin hekim eksikliklerini hızla gidermek ve hasta memnuniyetini artırmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

İlimizde sağlık alanında daha iyi, daha kaliteli hizmet sunma noktasında çalışmalarımız ve girişimlerimiz devam etmektedir. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim. En kısa sürede sağlık tesislerimizde göreve başlayacak olan hekimlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sayın Ekicioğlu'nun sayesinde bunu da gördük
Berkin Elvan’lı Ramazan eğlencesi düzenledik. CHP, İYİ PARTİ ve HDP’NİN Ortak adayı olarak Belediye...

Haberi Oku