Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İpi Erdoğan Başkan MHP ile Kurancılı'da Göğüsleyecek
 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için MHP'den  bir kez daha aday gösterilen Erdoğan Tekeli, Kurancılı Kasabası halkı ile bir araya gelerek çalışmalarını sürdürüyor
Kurancılı halkına ayrım yapmadan bir çok yatırımı da getirdi. Kurancılı beş yılda Parlayan bir yıldız haline geline geldi.
 “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.” diyen başkan Tekeli'nin projeleri ve bugüne kadar yaptıkları tam not aldı.
Yeni Projelerini şöyle sıralayan Tekeli ‘’Bu zamana kadar yaptığım ve halkımız tarafından destek gören çalışmalarımızın yanı sıra kasabamıza doğalgaz getirmeyi ve içme suyu altyapısını komple yenilemeyi planlıyoruz. Enerji üst kurulu ile yaptığımız yazışmalar ile kasabamıza en geç 2021-2022 yıllarında doğalgaza kavuşturacağız. Kurancılıyı İç Anadolu’nun parlayan bir yıldızı, örnek bir kasaba ve yaşanılabilir bir yer yapmak için yola çıktık ve bu yolda devam edeceğiz.’’ dedi.
Kasaba halkının da desteğini bir kez daha kazanan Erdoğan Tekeli'yi Kasaba Halkı çok sevdiğini yatırm ve yapacaklarının yarım kalmaması için her zaman Başkanlarının yanında olduğunu söylüyorlar. İpi Göğüsleyen yine Erdoğan Tekeli olacak.
Bizler de Kırşehir Televizyonu ve Posta Gazetesi ekibi olarak bu kutlu yolda başarılar diliyoruz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku