Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İstanbul'da iftar yemeği verildi
 İstanbul’da faaliyet gösteren Kırşehir Mucur Derneğince organize edilen iftar yemeğinde tam anlamıyla birlik ve beraberlik havası yaşandı.

 Geceye Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekilleri Hacı Turan, Yıldırım Kaya ve Yozgat Valisi Kadir Çakır, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu ve çok sayıda davetli katıldı

 İftardan önce Kur'an-ı Kerim okunarak başlayan programda iftardan sonra İstanbul-Kırşehir Mucur Derneği Başkanı Emekli Albay Tahir Canatan, geceye katılan misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı. Özellikle tüm katılımcıların ortak noktasının Mucur ve Kırşehir olduğunu vurguladı.

Sunuculuğunu Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya'nın yaptığı coşkulu ve yoğun katılımlı gecede Dernek Onursal Başkanı Refik Yücesan da kısa bir konuşma yaparak tüm katılımcılara “HER ŞEY MUCUR İÇİN” mesajını verdi. 

 Gecede, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekilleri Yıldırım Kaya ve Hacı Turan, Yozgat Valisi Kadir Çakır, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, birer konuşma yaptılar.

Mustafa Kendirli Yaklaşan İstanbul seçimleri için Kırşehir'de yaşayan Mucurlulardan Sayın Binali Yıldırım için destek istedi

 Konuşmacılar yaptıkları konuşmalarda ramazan ve bayram kutlamaları yanı sıra birlik, beraberlik, dostluk ve Mucur için neler yapılabilir konularına ağırlık verdiler.
 

Anahtar Kelimeler
İstanbulMucurKırşehir
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Düğün Kana Bulandı
Kırşehir’de katıldığı sünnet töreninde kaza kurşunu ile hayatını kaybeden 21 yaşındaki Gamze Boynuince,...

Haberi Oku