Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kaman'da Necati Çolak Rüzgarı
 31 Mart mahalli idareler seçimlerine kısa bir süre kalmasıyla birlikte siyasi hareketlilik devam ediyor. Kırşehir’de merkez ve ilçelerinin başkan adayları belirlenmesinin ardından her başkan adayı kendi alanında vatandaşlarıyla bir araya gelereke çalışmalarını sürdürüyor.

Kaman İlçesinde ise, AK Parti İlçe Başkanlığı'na başkan adayı olarak Necati Çolak getirildi. Necati Çolak daha öncesinde de kısa bir süreliğine Kamanda ilçe belediye başkanlığı görevini üstlenmişti.

 KAMAN BU SEÇİMDE İKTİDAR İLE BULUŞACAK

 Ak Parti Belediye Başkan Adayı Necati Çolak yaptığı açıklamada “ Kaman’ı İktidarla Buluşturacağız” diyerek yola çıktığını söyledi

 KAMAN’DA NECATİ ÇOLAK RÜZGÂRI ESİYOR

 Kamanlılar Necati Çolak için tek vücud oldu. Çolak, siyasi kimliğinin ötesinde ilçede sevilen-sayılan bir esnaf  olarak gönüllere taht kurmuş bir isim olduğu için Kamanlıların taktirini her zaman kazanmaya devam etti.
 KTV Haber ekibi Kaman halkı ile buluştu görmek istedikleri Başkanı sordu. Kaman'da Necati Çolak rüzgârının estiğini de gözlendi. KTV ve Posta Gazetesi olarak Necati Çolak ve Ekibine başarılar dileriz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku