Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kazım Erdem sert çıktı
 Hem şairimiz, hem Kırşehir’li hemşerimiz hem de İstanbul’da sesimiz  Kazım abimiz fena kızdı boykot etti. Hem Mustafa Kendirli hem Yaşar Bahçeci hem de Muzaffer Aslan’a kızarak şu dizelere yer verdi. Başta Akçakent’imizdeki Festivalimize Katılmayarak Boykot Eden Kırşehir Protokolü Değişene Kadar An İtibari İle Kırşehir’le İlgili Bütün Sosyal Faaliyetlerime Dernekçiliğime Sunuculuğuma Düğünlerde Dâhil Olmak Üzere Son Vermiş Bulunmaktayım Hakkım Kırşehir’e Helal Olsun Saygılarımla dedi.  İstanbul Kırşehirliler Derneği ve Yediköy Derneğimizle Kırşehir’in Akçakent ilçesi festivalinin 2.’sini büyük bir coşku ile kazasız belasız yaptık. Davet etmemize rağmen Valimiz, Belediye Başkanımız, AK Parti milletvekilimiz, Ak Parti İl Başkanımız hiç kimse festivalimize kasıtlı olarak katılmamaktadır. Akçakent’imiz de devlet hastanesi, fabrika, yüksek okul, eğitim alayı olmamasına rağmen bin kişiden 800 kişi AK Partimize oy vermiştir. AK Partimizin bir milletvekili çıkarmasına sebep; halkını aşağılık gören protokolümüzdür. Naçizane meydan iyi-kötü meydan partilerin Kırşehir’de Akçakent de cirit atmasına sebebiyet vermiştir. Festivallerde abdal aşiretine söz verilmemektedir. Büyük paralar yenmektedir. Biran evvel yetkililer uyarılarak kendilerine çeki-düzen vermelerini saygılarımla arz ederim” 

PEKİ BU YAZISININ ARDINDAN NELER YAŞANDI.

 Başta Ak Parti MKYK üyesi olmak üzere, Sayın Erol Kaya, Kültür Bakan Yardımcımız Sayın Nadir Alpaslan, MYK üyesi  sayın Mehmet Özhaseki ile görüştü. Peki onlara ne söyledi. Bu protokolü değiştirin uyarısında bulundu.

 

Kazım Erdem özellikle Mustafa Kendirli’ye kızarak Akçakent daima Ak Partinin yanında oldu. Ben oraya bir çok iş adamı getirdim belki fabrika bile kuracaklardı. Sizin amacınız Kırşehir’e hizmet etmek. Kırşehir’e yatırım yapmak isteyenlerin yanında olmak, Kısacası Kırşehir’e gelen misafirlerimizle ilgilenmek. Bu kadar önemli işiniz neydi ki, misafirlerimizin karşısına çıkamadınız. CHP Milletvekili kendisi gelemedi aradı telgraf gönderdi. Ailevi bir sıkıntısının olduğunu söyledi. Bunları da yapamazdınız diyerek sert tepki gösterdi.

 

Daha sonra İl Başkanı Muzaffer Aslan ile görüşen Kazım Erdem Muzaffer Aslan’ın bu denli tutumunu kendisine hele ki yürüttüğü makama hiç yakıştıramadığını söyledi. Gelememiş olabiliriz, ifadesine karşın iyice sinirlenen Kazım Erdem önemli işleriniz nedir. Kırşehir’e hizmet etmek dışında siz o makamlara hizmet üretmek için getirildiniz Kırşehir’e hizmet için ordasınız biz sizin vekillik döneminizi de biliyoruz. Gelemiyorsanız iş adamlarını karşılayamıyorsanız yatırım yapana engel oluyorsanız bırakın o makamları diyerek net konuştu.

 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye de fena sinirlenen Erdem, makamlar gelir geçer mühim olan Kırşehir. herkes o bitmek bilmeyen egosundan vazgeçmeli. Kimse kimseye tepeden bakmamalı. İşte sürekli yaşıyoruz görüyoruz Başkanın bitmek bilmeyen egosunu vatandaşa kimse tepeden bakamaz ifadelerini kullandı.  

 Kırşehir'e hizmet için Mikail Arslan ve Abdullah Çalışkan lazım diyerek sözlerini tamamladı

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Izzet baysakk 11 ay önce

Kazim beyyy sonuna kadar her kelimesince hakli bravo tabrikler kazim eerdemm

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku