Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Afrin'den Mikail Arslan'a emanet edildi
 Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan'a olan sevgi seli Afrin'de Füzelerle yükseldi. Gurur duyuyoruz sizlerle helal olsun tüm kahramanlarımıza ordumuz Rabbim sizi  muzaffer eylesin. Sayın vekilim Kırşehir sizi çok seviyor diye biz boşuna demiyoruz. işte o sevgi. TSK'nın Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı'nda bugün 16. gün devam ederken son dakika haberine göre, TSK ve ÖSO, Afrin'in batısındaki Şeyh Hadid beldesine bağlı Hac Bilal köyünü PYD/PKK'dan temizledi. Türk Silahları Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'in kuzeyindeki Huruz Dağı'nı terör örgütü PYD/PKK'dan kurtardı.

Afrin'in kuzey kesimlerindeki Bülbül beldesindeki stratejik Huruz Dağı'na gece saatlerinde başlattıkları operasyonu başarıyla tamamladı.

Huruz Dağı'nın alınması ile Bülbül belde merkezi güvence altına alınmış oldu. Dağın yakınlarındaki terör hedeflerine yönelik operasyonlar sürüyor.

TSK ve operasyonlara destek veren ÖSO güçleri harekatın başından bu yana PYD/PKK işgalindeki Afrin'in beş beldesinde 1'i belde merkezi, 20'si köy, biri köy altı yerleşim ve 9'u stratejik dağ veya tepe olmak üzere 31 nokta örgütten kurtarmış oldu. 

 

Bu kapsamda Kırşehir'den bu kutsal göreve giden askerlerimiz Kırşehir'in Arslan'ı Mikail Arslan'a sevgi gösterisinde bulundu.

FÜZELERİN ÜZERİNE KIRŞEHİR SANA EMANET AFRİN BİZE EMANET MİKAİL ARSLAN, ZEYTİN DALI , yazısını yazarak Kırşehir'in Arslan vekilimize olan sevgisinin Füzelerle yükseldiğini gösterdiler.

Milletvekili Mikail Arslan ise duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Zeytin Dalı Harekatında Kahraman kardeşlerimizin selamını aldım, Rabbim muvaffakiyetler versin. Mübarek seferde sizlerle gurur duyuyoruz. Kırşehir'den bizde size selam gönderiyoruz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Gazanız Mübarek olsun. dedi. Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku