Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir halkı senin yanında seni istiyor
 24 Haziran Seçimlerine kısa bir süre kaldı. Bu kapsamda, Kırşehir halkı Milletvekili olarak Mikail Arslan’ı görmek istiyor. Kırşehir’de pek çok yatırım ve hizmetin altında imzası bulunan Mikâil Arslan’ı Kırşehir’de bugün hangi hizmet ve yatırım varsa onun sayesinde.Mikail Arslan’ın hizmetlerini saymakla bitiremeyeceğimiz gibi. Bunun Kırşehir halkı da farkında işe röportajlar yapıyoruz. Kime sorsak Mikail Arslan diyor. Hesap ortada. Vekilimizi yıpratmaya çalışanlar emin olun başaramayacaksınız Çünkü o milletin sevgisini kazanmış bir Siyasetçi. Şimdi yeni biri gelsin diyenlere sesleniyorum Siz Kırşehir halkından daha mı?  iyi biliyorsunuz. Halkın adamı Proje adamı Mikail Arslan yeniden Kırşehir’i kucaklayacak. Yeniden vatandaşı ile hemhal olacak. Çünkü millet onu istiyor.

 

 Kırşehir yeni yüzlerden geçmişte çok çekti. 4 yıl kaybetti bu il. Bir daha mı? kaybettireceksiniz Ben söyleyim mi hayır Çünkü onun projeleri yarım kalmayacak o hayalini kurduğu şehri yeniden inşa edecek.

 

Geçtiğimiz seçimlerde 2.0 yapan Mikail Arslan, Bıçak sırtında seçim kazandı. Nasıl mı işte dediğim gibi o milletin gönlünde taht kurmuş biri. Onu millet seviyor. Onu Kırşehir çok seviyor. Referandum onun sayesinde kazanıldı. AK Parti eğer 2.0 yapmayı hedefliyorsa yine Mikail Arslan ile yola devam diyecek.

 

Mikail Arslan, her zaman söylüyoruz, Kırşehir için gecesini gündüzüne katarak projeler ile ilimizi kalkındırmaya çalıştığını buradan söylüyorum gerçekten biz bile sayamıyoruz. Onun projelerine yetişemiyoruz. Mecliste bir odası var. Meclis değil sanki Mühendislik bürosu valla o kadar.

 

AK Parti ile Milletvekilimiz Mikail Arslan, Kırşehir’e Ahi Evran Üniversitesi, Adliye Sarayı, Sıdıklı-Sarıyahşi Köprüsü, Devlet Hastanesi, Yollar, Kırşehir E Tipi Cezaevi’nin kaldırılarak Ekizağıl bölgesine  bir cezaevi yapılmasını istiyor, Kırşehir’in nüfusunun artacağına da işaret ediyor. Fizik Tedavi Merkezi ve 4 bin kişilik  modern bir spor ve kongre merkezi için ödeneğini de çıkarttı. Bu projeyi de tamamladı. . Çevre Yolunun yatırım programını tamamladı..Ankara, Aksaray, Konya, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri ve ilçeleri sınırları içerisinde yer alan Ankara-Niğde Otoyolu hızla inşa ediliyor.

 

Kırşehir’e 200 yataklı yeni bir devlet hastanesi, Ahi Evran Üniversitesi içine yapılıyor. Kırşehir’e modern ve çok amaçlı Öğretmenevi, Kırşehir-Nevşehir Tuzköy Havaalanı Yolu’nun kısaltılması çalışmaları, Kırşehir-Kaman-Bala Yolu’nun iyileştirme çalışmaları, Kırşehir-Boztepe yolu ve diğer yol projeleri, Kaman Mucur, Çiçekdağ, Akpınar, Boztepe Akçakent, Özbağ’a yapılan yatırımlar hepsi ve daha fazlası Ak Parti iktidarlığı ile Mikail Arslan’ın eseri.

Şimdi ise bakıyorum birileri sanki bunları Kırşehir’de görmüyormuş yada farkında değilmiş gibi hareket ediyor. Ben buradan net söylüyorum. Kimse boşuna Genel Merkezin kapısını aşılamasın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan o kadar iyi biliyor ki Bu seçimde kiminle gideceğini kimle 2.0 yapacağını o yüzden bizim içimiz rahat. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a  güveniyoruz. Kişiliği ile kimliği ile Kırşehir halkının desteği ile sevilen saygı duyulan Vekilimiz yine aday olacak. Projeleri yarım kalmayacak Allah’ın izni ile. Kırşehir halkı sizi istiyor. Siz olmadan olmaz 

Vekilim siz Kırşehir halkının gönlüne taht kurdunuz biz KTV ve Posta olarak sizin projelerinizi Vatandaşlarımız olarak biliyor. Sonuna kadar yanındayız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun 

Anahtar Kelimeler
24 Haziran Seçimleri
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku