Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir İl Genel Meclisi Kasım ayı bütçe görüşmeleri devam ediyor.
 İl Genel Meclis Başkanımız Barbaros Dulkadiroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Kasım ayı il genel meclis toplantısı 52’inci birleşiminde 5 gündem maddesi görüşülürken, maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerini; Açılış ve Yoklama, Bir Önceki birleşim karar özetinin meclis bilgisine sunulması, Kırşehir il Özel İdaresi 2018 Mali Yılı Teklif Bütçesi hakkında hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi, Kapatılan belediyelerden idaremize devrolan araçların yakıtı, personel gideri, her türlü bakım onarım ve trafik tescil vb masrafı ilgili köy muhtarlıklarınca karşılanmak kaydı ile protokol yapılarak 6 süreyle köy muhtarlıklarına verilen 41 adet aracın, protokol süresinin bitmesinden dolayı bahse konu araçların durumlarının görüşülmesi, Gündem dışı konuşmalar,dilek ve temenniler oluşturdu.

Toplantıya İl Gene Meclis üyelerinin yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Arslan ve ilçe şube Müdürleri katıldı. Yapılacak olan yatırımlar ile ilgili Emre Müdür bilgiler aktardı.

Görüşülen gündem maddelerinin ardından, toplantı sona erdi.


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurtuluş Kurtaracak sizi
Bugün gündeme damga vuracak nitelikte bir olay yaşandı. Kurtuluş Yılmaz İl Özel İdaresi Genel sekreterliğine...

Haberi Oku