Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman ve beraberindeki heyet kanalımızı ziyaret etti.
 Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman ve beraberindeki heyet kanalımızı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Müftü Yaman, Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya ile yaptığı kısa bir görüşmenin ardından üç aylar hakkında kameralarımıza açıklama yaptı. Müftü Yaman yaptığı açıklamada;
“Öncelikle televizyonumuz çalışanlarına ve izleyicilerine saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Malumunuz recep ayını bitirdik. Şaban ayı içerisine girdik. İnşallah mübarek ramazana kavuşacağız. Ben bu vesile ile sizleri ziyaret ettim. Ramazan ayında biz bir program hazırladık. Kırşehir üniversitemizin İslami ilimler fakültemiz görevlileri, imamlarımız, vaizlerimiz müftü yardımcımız ilçe müftülerimiz hep beraber ramazanı dolu dolu geçirebilmek için, hazırlıklarımızı yaptık. Sizde Kırşehir’imizin yerel televizyonusunuz sizin aracılığınızla Kırşehir’imizin kıymetli halkına ramazanla ilgili namaz ile ilgili zakatla fitreyle infakla yardımlaşmayla beraberlikle ve daha birçok konu ile birlikte dini bilgileri aktaracağımı umuyorum.”
“Bu vesile ile Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanımız  Sayın Havva Karakaya hanımefendiye bir ziyarette bulunalım istedim. İnşallah ziyaretimiz sonucunda sizde uygun görürseniz çeşitli programlar gerçekleştirebiliriz. Hem hanımlarımıza yönelik hem beylerimize yönelik programlar yapabiliriz. Bizim Kırşehir de güçlü bir ekibimiz var. Modorotörlik yapabilecek kabiliyetli arkadaşlarımız var. Konuya hem idarecilerimizden hem vaizlerimizden hem ilçe müftülerimizden seve seve gelip katılacak arkadaşlarımız var. İnşallah birlikte güzel ve huzurlu bir ramazan geçirebilmemiz için iş birliği yapmaya hazırız. Güzel bir sinerji oluştururuz. Sizin aracılığınızla dini konuların halkımıza ulaşmasını temenni ediyorum. İzleyicilerimize de güzel bir ramazan geçirmelerini cenabı hak’tan niyaz ediyorum.” Diyerek sözlerini bitirdi.
Anahtar Kelimeler
KTVMüftü Mehmet Yaman
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku