Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Mikail Arslan diyor
 Erken seçim karar alınması ile KTV ekibi Kırşehir kent merkezi ve Bir çok ilçesinde vatandaşlar ile röportaj yaptı. Kırşehir halkı Mikail Arslan diyor. Projeci vekilini birinci sırada görmek istiyor. Kırşehir Kalkınma adına Mikail Arslan'a güveniyor. Kırşehir'e ne yapılmışsa hepsinin altında Mikail Arslan'ın imzası var görüşünde birleşiyorlar. Kaman, Boztepe , Özbağ ve Kırşehir Merkezde yaptığımız röportajlar sonucunda Hepsi Mikail Arslan'ı istiyor. Halk Mikail Arslan'ın tecrübesine projesine ve Kırşehir’i hak ettiği yere taşıyacağına inanıyor ve güveniyor.

Kaman halkı Milletvekilimiz Mikail Arslan’ı Kamanlı olduğu için değil çalışkan olduğu için, söz verdiğinde sözünü yerine getirdiği için  sözünde durduğu için tercih ediyorlar.

Erken seçim karar alınması ile KTV ekibi Kırşehir’in Kaman İlçesinde vatandaşlar ile röpörtaj yaptı. Vatandaşlara tecrübeli vekil mi istersiniz yoksa genç vekil mi istersiniz sorusunu yöneltiler.

Vatandaşlardan Ali Bey;” Tecrübeli ve çalışan bir vekil isteriz. Biz vekilimiz Mikail Arslan’dan çok memnunuz, Allah ondan razı olsun. Yine Mikail Arslan’ın vekil olmasını isterim.  Şahsım adına çok teşekkür ederim. Kaman’ a çok hizmet etti.  Sadece Kaman’ınımıza değil, Kırşehir’imize de, Kırşehir’in bütün ilçelerine de hizmet etti. “ dedi.

Yine vatandaşlardan Salim Bey;”  Ben Mikail Arslan’dan başkasını istemiyorum. Camilerimizi yaptırdı, Kaman’ı, Kırşehir’i okullara doyurdu, çevre yolunu yaptı, hastahane binalarını hem Kaman’a hem Kırşehir’e yaptı. Önceden Kırşehir’e hastahaneye geliyorduk sığmıyordu hastalar şuanda ki hastahane binası çok güzel oldu. Bir de Mikail Bey meydan da toplantı yaptı. Kaman halkı siz isteklerinizi yazdınız bende elimden geldiğince yapmaya çalıştım dedi. Mikail Arslan ne söz verdiyse yaptı bugüne kadar.  O yüzden de Kaman halkı Mikail Arslan’ı çok seviyor. Bende çok seviyorum hatta cebimde resmini taşıyorum.  Allah razı olsun vekilimizden.” Dedi.

Bir Kamanlı vatandaşta ;” Mikail Arslan olursa Kaman’da birinci olur. Kamanlı olmayan miletvekilleri seçiliyor Kaman’a uğramadan gidiyor. Mikail arslan seçilirse Kaman’da , Kırşehir’de kalkınır. Kamanlı olduğu için değil çalışkan olduğu için istiyoruz. Çok Çalışkan vatan için çalışıyor, memleket için çalışıyor, gelsin sırtımızda taşırız.” Dedi.

Bir başka vatandaş ise;” Bir dönem vekil olamadı Mikail Bey fakat yinede Kaman’ı boş bırakmadı yapılan hizmetlerin takipçisi oldu.  Seçildiğinden beri çok çalıştı. Kaman için Kırşehir için.  Tecrübeli vekil istiyorum. Mikail Arslan’ı istiyoruz. Çok gördük Kırşehir’den seçtiğimiz vekilleri kaman’a selam dahi vermediler. Mikail Arslan olmalı bir dönem olmadı

3 kilometre yolu yapamadılar. Mikail Arslan geldi sihirbaz gibi yolumuzu yaptı. Bir dönem daha değil birkaç dönem daha gelmeli.” Dedi.

Kaman’da ki gençlerle de yapılan röportajda;” tecrübeli vekil isteriz, Mikail Arslan olmalı ki gençlerede örnek olsun. Mikail Arslan olsun ki biz daha çabuk iletişime geçe bilelim, sorunlarımızı dile getire bilelim.” dediler.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku