Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Milletvekili  Mikail Arslan, KYK'daydı
 Kırşehir Milletvekili  Mikail Arslan, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Faruk Şahin İle Birlikte Bağbaşı kampüs alanında TOBB tarafından finansmanı sağlanarak, ihalesi yapılan ve 2019 yılı sonunda teslim edilecek olan 500 kişilik erkek Yurdunun inşaatını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca; Bu yurdun yanında 2018 yılında devlet yatırım programa alınan 1000 kişilik yurt arsasında da incelemelerde bulunuldu. İlgili arsa TOBB yurt inşaatının hemen batı istikametinde olup üniversite kampüs alanı içerisinde yer almaktadır. Üniversitemiz tarafından arsa tahsis çalışmalarının ve proje çalışmalarının tamamlanmasını müteakip yapım ihalesine çıkacaktır. 

Arslan daha sonra inceleme gezisi sırasında Ahi Evran kız yurdunu ziyaret ederek yurt yönetiminden bilgi aldı. 
Ayrıca Ahi Evran kız yurdunun batısında yer alan ve 2017 yılında devlet yatırım programında yer alan 1000 kişilik erkek yurdunun arsasında da incelemelerde bulunuldu. KYK erkek yurdu inşaat ihalesinin yıl içinde yapılması planlanmaktadır. 
İlimize hayırlı olsun

Diğer yandan Mikail Arslan Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Faruk Şahin İle Birlikte Bağbaşı kampüs alanında 2660 kapasiteli kız yurdu inşaatında incelemelerde bulundular. Mayıs ayı sonunda KYK ya teslim edilecek olan ve Eylül ayında öğrenci alınması planlanan kız yurdunun yapımını üstlenen firma yetkilileri ile fikir alışverişinde bulunuldu. Milletvekili Mikail Arslan , Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Faruk Şahin İle birlikte Saliha sultan kız yurdu ziyaret ederek öğrencilerimiz İle Hasbihal etti.
İlimize Hayırlı Olsun


Anahtar Kelimeler
Mikail ArslanKYK
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Milletvekilimiz Konuya el attı, İlçelerimizin...
Milletvekilimiz Mustafa Kendirli İlçe Belediye Başkanlarımız Necati Çolak, Hasan Hakanoğlu, Yılmaz Kılıç...

Haberi Oku