Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya KTV ve Posta Gazetesini ziyaret etti
 Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya KTV ve Posta Gazetesini ziyaret etti. Milletvekili Çetinkaya KTV ve Posta Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya ile bir süre sohbet etti. Çetinkaya KTV mikrofonlarına şunları söyledi.

Çok kıymetli hemşerilerim bizi izleyen herkesi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Tabi dün Kırşehir Belediye Sporumuzun oynadığı maç sonrası şampiyon oldu. Bu şampiyonluk geçekten Kırşehir’imizi sevindirdi. Kırşehir’imizin orda birlik ve beraberlik için de olduğunu gördük gençlerimizi gördük, yaşlılarımızı  gördük, kadınlarımızı gördük. Kırşehir belediye sporun oyuncularımızı yöneticilerimizi başkanımızı, Kırşehir spora destek veren belediyemize valiliğimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu süreç daha bitmedi playofflar var bu playoffları da en iyi şekilde tamamlayıp bir üst lige çıkmayı arzu ediyoruz. Tabi şunu gördük Kırşehirli Kırşehir sporu her mecrada destekleyecek dolayısıyla bize düşende bu mesajı doğru alıp Kırşehir spora destek olmaya devam etmek. İnşallah bu dönem içerisinde verilen desteklerin yanında bu playoff sürecinde desteği var belki bu yardım kampanyası, bir destek kampanyası şeklinde herkesin içinde olacağı bir destekle hem futbolcularımızı hem takımımızı hem de yöneticilerimizi motive edebiliriz diye düşünüyorum. İnşallah önümüzde ki süreçte kısa bir zaman içerisinde  Kırşehir sporumuza ciddi anlamda bir destek kampanyası yapmamız gerekir diye düşünüyorum.

Tabi değerli hemşerilerim Kırşehir için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Hem ülkemiz hem şehrimiz hem de geleceğimiz içinde çalışmak zorundayız.  Şuanda sınır dışında sınır ötesinde askerimiz, polisimiz, güvenlik güçlerimiz çok önemli operasyonlar yapıyor. Şehitlerimiz var gazilerimiz var ben tüm şehitlerimize Allahtan rahmet gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Ama şunu gördük gerçekten Türk Ordusu bu gelinen süreçte sayılı ordular arasına girmiş durumda kullanılan tüm mühimmat yerli ve savunma sanayimiz her geçen gün kendini yeniliyor. Güçlü ülke olmak böyle bir şey inşallah gelişen Türkiye ile bu çalışmalarla beraber belki de dünyanın ilk üç ordusu arasına en kısa zamanda gireceğiz. Şuan da masada söz sahibi bir Türkiye var. Nere de sorun varsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan gece gündüz hiç durmaksızın hem içerde hem dışarı da çalışıyor. Belki günde iki üç saatlik bir uykusu var ama onun yorulduğunu hiç görmedim ben işte onun enerjisi hepimize örnek olmalı. Herkes üstüne düşen görevi en iyi şekilde yapmalı ve bu zor zamanları atlatacağımız en büyük güç aslında birlik ve beraberliğimiz hem içeriye hem dışarıya karşı sen ben dememden bir araya gelebilirsek bu üzerimize gelen sıkıntılı dalgaları aşabilir buradan güçlenerek geleceğe kendimizi taşıya biliriz. Ben inanıyorum ki Türkiye ve Kırşehir geleceğin güçlü yapısı içerisinde yer alacak. Güçlü Türkiye güçlü Kırşehir sloganı ile yatırımlara devam ediyoruz.

STK SEÇİMLERİ YAPILDI YAPILIYOR, BU SEÇİMLERİN KAZANANIN KAYBEDENİ, KAYBEDENİN KAZANANI KUCAKLAYIP, KIRŞEHİR’DE YİNE BU BİRLİĞİ BERABERLİĞİ SAĞLAMAMIZ LAZIM

Birlik ve beraberliği önemsiyoruz. Şuanda Kırşehir’de oda seçimleri var. Sanayi ve Ticaret Odasın da , Esnaf Odalarında ve birçok yerde seçimler var. Benim tavsiyem, temennim şu olur. Seçimler bitti kazananlara hayırlı olsun diyoruz ama bu seçimlerin kaybedeni olmaz. Herkesin bir araya gelip kazananın kaybedeni, kaybedenin kazananı kucaklayıp Kırşehir’de yine bu birliği beraberliği sağlamamız lazım. Burada kime iş düşüyorsa sağduyulu davranması lazım dolayısıyla esnafların bir ve beraber olması Sanayi Odasının bir ve beraber olması önemli. Seçimler geride kaldı geleceği inşa etmemiz lazım Kırşehir ve Kırşehirli hemşerilerimiz bize inansın güvensinler asla bir yanlışın parçası olmadık bundan sonrada kesinlikle olmayız. İnşallah vereceğimiz kararlar şehrimiz için hayırlara vesile olur. Bizim şahsi bir gündemimiz yok bizim gündemimiz Kırşehir, Türkiye  ve tüm İslam Alemi olarak göstermemiz lazım.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLE MİLLİ BİR BİRLİKTELİK GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. YASAL SÜREÇLERİ TAMAMLADIK LİDERLERİMİZİN AÇIKLAMALARI ORTADA ASLINDA BU BİR SEÇİM BİRLİKTELİĞİ DEĞİL BU TÜRKİYE’NİN BEKASI İÇİN TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN DEVLETİNİ SEVEN, MİLLETİNİ SEVEN İNSANLARIN BİR ARAYA GELDİĞİ BİR YAPIDIR.

Türk Tarihinin önemli süreçlerinden birini daha yaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi ile milli bir birliktelik gerçekleştiriyoruz. Yasal süreçleri tamamladık liderlerimizin açıklamaları ortada aslında bu bir seçim birlikteliği değil bu Türkiye’nin bekası için Türkiye’nin geleceği için güçlü bir Türkiye için devletini seven, milletini seven insanların bir araya geldiği bir yapıdır. Asla fazla oy alma kaygısı ya da başka bir nedenle yapılmış bir ittifak değildir. Bu ittifakın özü güçlü Türkiye’yi nasıl gerçekleştire biliriz. Daha güçlü Türkiye’ye nasıl ulaşabiliriz. Tam bağımsız bir Türkiye’ye nasıl ulaşabiliriz. Bu ittifakın tek amacı bu. 15 Temmuz ve sonrası yaşanan süreç dikkate alındığında Türkiye’yi güçlü yapan bu tür birlikteliklerdir. Ben diyorum ki bu ittifak çatısı altında herkese yer var. Bu ittifak çatısı altında herkes birleşsin birlikten rahmet doğar, bereket doğar ayrılıktan azap doğar, gazap doğar. Bu birliği beraberliği sağlayalım bu ittifakı da öyle görelim. Yani şimdi muhalefet konuşuyor fakat boş konuşuyor. Eğer Türkiye de ciddi bir muhalefet olsa Türkiye çok farklı bir konumda olur şuan için bakın biz diyoruz ki değerli hemşerilerim,  Afrin Harekatı onlar diyor ki neden oradasınız. Yani böyle bir soru olur mu? Sınırımızı tehdit eden Afrin’i tehdit eden yarın Urfa’yı, Antep’i, Hatay’ı tehdit eder. Yarın Hatay’ı tehdit eden Allah korusun Ankara’yı tehdit edecek. Dolayısı ile burada ki mesele Türkiye’nin birliği bütünlüğü meselesi. Yani şimdi siz buna müdahale etmezseniz geçmişte bu işte müdahale etmeyenler Kandillerin doğmasına vesile oldu. Allah korusun yeni yeni Kandiller yeni yeni terör örgütü yuvaları peydahlanmış olacak ortaya çıkmış olacak. Dolayısı ile şuanda Türk Askerinin Türk Milletinin Türk Cumhurbaşkanı’nın yaptığı mesele bu. Sınırlarını güvenlik altına almak ve kendi vatandaşını huzur ve güven içerisinde yaşatmak. Bunun dışında ki başka bir hedefi yok zaten bu operasyonların hedefi son terörist imha edilinceye kadar bu mücadele devam edecektir. Askerimize, polisimize söz uzatanları kınıyoruz. Şehitlerimize de dil uzatanları kınıyoruz. Askerine, polisine, şehidine saygı duymuyorsa bizim onlarla işimiz olmaz. Ne aynı masada oluruz ne de aynı düşüncede oluruz. Biz tek bayrak altında Güçlü bir Türkiye olmak istiyoruz. Bayrağımız Ay Yıldızlı Al Bayraktır. Bu güçlü Türkiye’yi vatanını, milletini seven insanlarla gerçekleştireceğiz. Göreceksiniz Türkiye kazanacak göreceksiniz Türkiye’ye inanlar kazanacak. Terör ve terörü destekleyenler onların yandaşları kaybedecek. Şuanda milli bir ittifak var bunun karşısında da başka ittifaklar oluşacak. O ittifaklarında kimlerle iş birliği içerisinde olanları zaman içerisinde göreceğiz. Aslında şuan da işaretleri var. Ama halkımız milletimiz hemşerilerimiz milli birlik ve beraberliğin yanında yer alacak. Başkomutanına, Cumhurbaşkanına milletine sahip çıkacak özgürlüğüne demokrasisine güçlü Türkiye’ye sahip çıkacak. Bu konuda güvenimiz tamdır.

BEN BU VESİLE İLE KTV’YE BAŞARILAR DİLİYORUM, İNŞALLAH UYDUDA DA GÖRMEK İSTİYORUZ. Tabi ki uyduda olursa Kırşehir’in meselelerini anlatmakta bizlere de destek olur. Sizlere teşekkür ediyorum teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum.


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yerel seçimlerin ardından
Yerel seçimleri geride bıraktık… Kırşehir tercihini yaptı. Kırşehir Belediye Başkanı olarak Sayın...

Haberi Oku