Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanlığı’ndan Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya’ya ziyaret
 

Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanlığına yeni seçilen Cuma Köysüren ve sendika yöneticileri, Televizyonumuz ve Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya’yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Televizyonumuz ve Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya, 
“Havva Karakaya; Sayın Başkanım hayırlı olsun. Öncelikle kanalımıza hoş geldiniz. Bir seçim süreci geçti. Bu süreç nasıl geçti kısa bir değerlendirme alabilir miyiz?
Cuma Köysüren; Öncelikle teşekkür ediyorum. Havva Hanım seçim süreci biraz çekişmeli geçti. Bir demokrasi anlamında ilk defa delege seçimlerinde başkanlık seçimi yapıldı. İyi bir süreçti ve 3 adayımız vardı. Süreç başladığında, başkanlık seçimine geldiğimde iki adaya düştük. Güzel bir seçim geçirdik. Aslında her ne kadar gergin görünse de güzel bir şekilde sonuçlandı. Temiz bir seçim oldu. Şükürler olsun arkadaşlarımız bizim yönetimimizi desteklediler. Bizler de iyi şeyler yapacağız.
Havva Karakaya; Mazbatayı aldınız, süreç nasıl işleyecek?
Cuma Köysüren; Ayın 7'sinde mazbatamızı alarak görevimize başladık. İlk kararlarımızı aldık süreç içerisinde. Tabii ki ilk önce ziyaretlerimizi bitirdikten sonra üyelerimizin çalıştığı iş yerlerimizde temsilcilerimizle hızlıca bir çalışma yapacağız. Arkadaşlarımızın sorunları noktasında nasıl bir çözüm önerilerimiz olacak? onlarla tartışarak, istişare ederek çözüm üretmeye başlayacağız. Hızlı bir şekilde bazı sorunları çözerek çalışmaları başlatacağımıza inanıyoruz.
Havva Karakaya; Sayın Köysüren sağlık camiasına neler söylemek istersiniz?
Cuma Köysüren; Bu yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte sorunların çözüm noktasında elimizden gelen katkıda bulunacağız. Bundan hiç şüphe olmasın. Biz arkadaşlarımız için buradayız. Bireysel bir beklentimiz yok. Kimsenin herhangi bir şekilde çıkarları yok. Bütün üyelerimizin haklarını savunma noktasında elimizden ne gelirse yaparız. Beklesinler görsünler.”diyerek Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Cuma Köysüren ve sendika yöneticilerinin de Yönetim Kurulu Başkanımız Havva Karakaya’ya teşekkür ettikleri ziyaret, sendika faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Karakaya’ya bilgiler verilmesi ve ardından yapılan sohbet ile sona erdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku