Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti
 Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence ve beraberindekiler Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Kırşehir’in kalkınması için yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence, Kırşehir’in kalkınması için üniversitemiz ile her türlü iş birliğine açık olduklarını söyledi. Üniversitemizin fiziki durumu hakkında da Rektör Karakaya’dan bilgi alan Erence, üniversitemize kazandırılan binalar ile Merkez Yerleşkemizin giderek güzelleştiğini söyledi.

Üniversitemizin genel ve fiziki durumu hakkında Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi bilgilendiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ilerleyen yıllarda üniversitemizin daha da büyüyerek Kırşehir’in ve bölgenin göz bebeği olacağını söyledi. Üniversite yönetimi olarak kendilerinin de ilimiz ve üniversitemiz için tüm iş birliklerini desteklediklerini söyleyen Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence ve beraberindekilere teşekkür etti

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayramın Ardından... Belediyemiz ve Çiçeği...
On Bir ayın Sultanı Ramazan ayı ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Rabbim Hayırlısıyla bu güzel...

Haberi Oku