Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir'de bir ilk yaşandı 18 yaşında aday adayı var
 Kırşehir Ak Parti Milletvekilli Aday Adayı Tuba Turkal KTV ve Posta Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya’yı ziyaret etti. Tuba Turkal KTV mikrofonlarına açıklamada bulundu.

Tuba Turkal; “Bilkent Üniversitesi Mimarlık öğrencisiyim 18 yaşındayım 1 Kasım 1999 doğumluyum. Öncelikle hedeflerim biliyorsunuz 18 yaşında artık aday adaylık başvurusunda bulunabiliyorum, bu hak bizlere tanındı 1 Kasım referandumunda, bu hak bize tanındığından beri açıkçası içinde olmak istediğim ve insanların sıkıntılarını, yaşıtlarımın  gençlerin ve tabi ki de Kırşehir’den adaylığımı koyduğum için Kırşehir halkının sıkıntılarını meclise taşımak ve yeni bir soluk olabilmek, olabilmek değişen, gelişen teknolojiye en çabuk ayak uydurabilenler olduğumuzu düşündüğüm için bunları yansıtabilmek istiyorum. Asıl amacım Kırşehir halkının, Neşet Ertaş’ın, Ahi Evran’ın, Cacabey’in memleketini tanıtarak, o değerleri yansıtabilmek, aynı zaman da Kırşehir Halkının sıkıntılarını ve bunlardan bahsedebilmek istiyorum.” Dedi.  

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere kendisine ve Kırşehir halkına ne tür mesajlarınız olacak?

Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bize tanıdığı bu hak benim için çok kıymetli, eminim ki birçok insan için kıymetli, gerçekten bu bir çok şeyi değiştirebilecek yeni bir sistemde oluşturulabilecek nitelikte bir şey orada ki dinamikliği artıracaktır. Kırşehir halkına söylemek istediklerim ise, 18 yaşındayım ve Kırşehir halkının desteğine ihtiyacım var, onların oy dışında manevi açıdan  gönülden bana yardımcı olmalarına, beni desteklemelerine ihtiyacım var, Çünkü burada çok yeniyim, eminim ki güzel şeyler yapacağım, en azından elimden geleni yapacağım onların yanımda olması bana yeterli. Dedi.

KTV ve Posta Gazetesi olarak kendisine bu meşakkatli yolda başarılar dileriz. Hayırlı olsun Tuba. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bahçeci, Her projemizde önce hayal...
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle...

Haberi Oku