Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehir’dir Bizim Sevdamız Kaman İsterse 2-0 Yaparız
 CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Av. ÇAĞDAŞ GÖKALP yazısında Kamanlılara seslendi. Haydi Kaman adayına sahip çıkma zamanı. İşte Gökalp'in o mesajı 
Saygıdeğer Kamanlı Hemşerilerim; Öncelikle sevgi ve saygı ile hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.
Bildiğiniz üzere 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri ülkemizin, milletimizin kaderini belirleyecektir. Bu anlamda yapılacak seçim çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Milletimizin ve memleketimizin kaderini belirleyecek olan siz değerli yurttaşlarımız olacaktır.
Memleketimiz açısından bu seçimin önemi ayrıca farklılık arz etmektedir. Çünkü siyasi ve dünya görüşümüz bir yana hepimiz bu memleketin bu coğrafyanın ve Kaman ocağının evlatlarıyız. Samimi ve içten duygularımızla hepimiz birbirimizi iyi bilmekteyiz. 
Kaman’ı iyi bilen biri olarak da memleketimin sorunlarını çözmek yine birlikte hareket etmekten geçmektedir. Dolayısıyla sağlık, eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, tarım ve hayvancılıkta Kaman’ın sorunları hepimizin ortak sorunlarıdır. Kaman’ımızı merkezi ve köyleri ile daha elverişli, daha huzurlu ve rahat bir yaşam alanı haline getirmemiz içten bile değildir. Bunu da hep birlikte, hep beraber hareket ederek çözüme kavuşturma şansımız bulunmaktadır. Bu itibari ile yapılacak seçimde her birimizin kullanacağı bir oyun önemi çok çok büyüktür. 
Saygıdeğer Kamanlı Yurttaşlarım; 
Neticede hepimize büyük bir özveri ile görev düşmektedir. Kaman’ın TEK ADAYI olarak her birinizden bu anlamda destek beklemekteyim. Kaman’ın sorununu yine bir Kamanlı çözebilir. Kiminizin evladı, kiminizin kardeşi, kiminizin ağabeyi olarak girmiş olduğum bu yolda beni yalnız bırakmayacağınıza canı gönülden inanıyorum. 
Bu nedenle 24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde şahsıma destek vereceğinizden şüphem yoktur. Kaman’ın memleketimizin en iyi şekilde mecliste siz yurttaşlarımızın temsil edilme hakkını sağlayacağınıza eminim. Kapım kapınızdır. KAMAN İSTERSE YAPAR!
Son olarak ise şunu samimiyetle belirtmeliyim ki, Kaman isterse 2-0 yapacaktır. Çünkü bu seçimin kaderini sizler belirleyeceksiniz. Bu heyecana ortak olacağınıza inanıyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Yolum yolunuz, yolunuz yolumdur. Şahım değil Kaman kazanacaktır. 
MİLLET İÇİN, KAMAN İÇİN GELİYORUZ. 

Anahtar Kelimeler
Çağdaş GökalpChpKaman
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rektör Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine...
İkili ilişkilerini sürekli geliştirerek karşılıklı istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof....

Haberi Oku