Site Ekle
GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kırşehirspor ikinci lige yükseldi
 Kırşehir Belediyespor evinde ağırladığı Bergama Belediyespor’u evinde 3-1 mağlup ederek ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti ve direkt olarak 2. lige yükseldi.

Ahi Evran Stadyumunda oynanan karşılaşmayı çok sayıda Kırşehirli taraftar izledi Kırşehir Belediyespor 63 puanla 3. lig 2. grubun şampiyonu oldu ve 2. lige yükseldi. Kırşehir halkı sokağa dökülerek bu sevinci yaşadı

Kırşehir olarak takımı bu seviyelere çıkaran en başta Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’ye Klup Başkanımız Sayın Veli Şahin’e Emeğini esirgemeyen Valimiz Sayın İbrahim Akın'a Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye, Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan’a, İl Başkanımız Sayın Muzaffer Aslan’a 26. Dönem Milletvekillerimiz Sayın Mikail Arslan, Sayın Salih Çetinkaya’ya Kırşehirspor futbolcularına ve emeği geçen tüm Kırşehir spor taraftarlarına teşekkür ederiz.

Yaşar Başkanım hakkınız da emeğiniz de çok. Takımı sıfır bir noktadan alıp 2.lige yükseltiniz. Takımı ayakta tutmak ve bugünlere getirebilmek için gece gündüz demeden çalıştınız. Şimdi sporu ile anılan Bir Kırşehir’imiz var ne mutlu bize. Allah sizden razı olsun

Sayın Selahattin Ekioğlu aynı Başarıyı devam ettirmenizi temenni ediyor, Umarız Daha büyük başarılara takımımız imza atar.


Anahtar Kelimeler
Maç2. LigKırşehirspor
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kimseye İş Sözü Vermemek
Kırşehir halkı,seçildikten sonra ilk kez karşılarına çıkan Sayın Ekicioğlu’dan daha doyurucu daha...

Haberi Oku